ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Offline instalace

Pomocí níže uvedeného odkazu si stáhněte offline instalační balíček (.exe) a nainstalujte produkt ESET určený pro domácí uživatele na platformě Windows. Vyberte si, kterou verzi produktu ESET pro domácnosti chcete stáhnout (32bitovou, 64bitovou nebo ARM).

ESET NOD32 Antivirus

ESET Internet Security

ESET Smart Security Premium

ESET Security Ultimate

Stáhnout 64-bitový balíček

Stáhnout 32-bitový balíček

Stáhnout ARM balíček

Stáhnout 64-bitový balíček

Stáhnout 32-bitový balíček

Stáhnout ARM balíček

Stáhnout 64-bitový balíček

Stáhnout 32-bitový balíček

Stáhnout ARM balíček

Stáhnout 64bitový balíček

Stáhnout 32bitový balíček

Stáhnout ARM balíček


important

Pokud máte dostupné připojení k internetu, doporučujeme pro instalaci bezpečnostního produktu ESET využít online instalační balíček.

Po spuštění offline instalačního balíčku (.exe) se zobrazí průvodce, který vás provede celým procesem instalace.

INSTALLATION_WELCOME

1.Z rozbalovacího menu vyberte požadovanou jazykovou verzi a klikněte na tlačítko Pokračovat.


note

Pokud již máte v počítači nainstalovanou starší verzi programu, ve které je nastavení chráněno heslem, je třeba heslo zadat. O heslu chránícího přístup do nastavení si přečtěte v kapitole Přístup k nastavení.

2.Vyberte, zda chcete využívat následující funkce, přečtěte si Licenční ujednání s koncovým uživatelem a Zásady ochrany osobních údajů. Klikněte na tlačítko Pokračovat, případně klikněte na Povolit vše a pokračovat, čímž zapnete funkce:

Systém zpětné vazby ESET LiveGrid®

Potenciálně nechtěné aplikace

Program zvyšování spokojenosti zákazníků


note

Kliknutím na tlačítko Pokračovat nebo Povolit vše a pokračovat souhlasíte se zněním Licenčního ujednání s koncovým uživatelem a berete na vědomí Zásady ochrany osobních údajů.

3.Dále klikněte na Přeskočit přihlášení. Pokud jste však připojeni k internetu, můžete zařízení rovnou připojit ke svému ESET HOME účtu.

4.Dále klikněte na Přeskočit aktivaci. Aby byl produkt ESET Smart Security Premium funkční, je nutné jej po dokončení instalace aktivovat. Pro jeho aktivaci je vyžadováno připojení k internetu.

5.V dalším kroku se zobrazí informace, který bezpečností produkt ESET se nainstalujte (dle staženého offline instalačního balíčku). Kliknutím na tlačítko Pokračovat spustíte instalaci. Může to chvíli trvat.


note

Pokud by se v počítači nacházely v minulosti neodinstalované části produktů ESET (soubory nebo složky), budete vyzváni k jejich odstranění. Pro pokračování klikněte na tlačítko Instalovat.

6.Kliknutím na tlačítko Dokončit ukončíte Průvodce instalací.

MONITOR_RED Poradce při potížích s instalací.