ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Program zvyšování spokojenosti zákazníků

Zapojením se do programu zvyšování spokojenosti zákazníků poskytnete společnosti ESET anonymní informace související s používáním našich produktů. Bližší informace o zpracování dat máme popsány v zásadách ochrany osobních údajů.

Váš souhlas

Účast v programu je dobrovolná a vychází z vašeho souhlasu. Po zapojení se do programu je účast pasivní a nevyžaduje z vaší strany žádné další akce. Své rozhodnutí můžete kdykoli změnit a účast v programu zrušit v nastavení produktu. Tím nám zabráníte v dalším zpracování anonymních dat.

Své rozhodnutí můžete kdykoli změnit a účast v programu zrušit v nastavení produktu.

Jaké informace sbíráme?

Data o interakci s produktem

Tyto informace nám pomohou zjistit, jak naše produkty používáte. Díky tomu například víme, jaké funkce používáte nejčastěji, jaké uživatelské nastavení měníte, a kolik času v produktu trávíte.

Data o zařízení

Tyto informace sbíráme za účelem, abychom zjistili, kde a na jakých zařízeních naše produktu používáte. Typicky se jedná o model zařízení, zemi, verzi a název operačního systému.

Diagnostická data o chybách

Sbíráme rovněž informace o chybách a pádech produktu. Příklad: jaká chyba se vyskytla a co jí předcházelo.

Proč tyto informace sbíráme?

Tyto anonymní informace nám pomohou vylepšit naše produkty – pro vás, naše uživatele. To nám pomůže vyvíjet relevantní, snadno ovladatelné a co nejméně problémové produkty, jak jen to bude v našich silách.

Kdo tyto informace spravuje?

Společnost ESET, spol. s r. o. je výhradním správcem dat získaných v rámci tohoto Programu. Tyto informace nejsou sdíleny s třetími stranami.