ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Online instalační balíček

Po stažení Online instalačního balíčku dvakrát klikněte na instalační soubor a postupujte podle pokynů v Průvodci instalací.


important

Tento způsob instalace vyžaduje připojení k internetu.

INSTALLATION_LIVE

1.Z rozbalovacího menu vyberte požadovanou jazykovou verzi a klikněte na tlačítko Pokračovat.


note

Pokud již máte v počítači nainstalovanou starší verzi programu, ve které je nastavení chráněno heslem, je třeba heslo zadat. O heslu chránícího přístup do nastavení si přečtěte v kapitole Přístup k nastavení.

2.Vyberte, zda chcete využívat následující funkce, přečtěte si Licenční ujednání s koncovým uživatelem a Zásady ochrany osobních údajů. Klikněte na tlačítko Pokračovat, případně klikněte na Povolit vše a pokračovat, čímž zapnete funkce:

Systém zpětné vazby ESET LiveGrid®

Potenciálně nechtěné aplikace

Program zvyšování spokojenosti zákazníků


note

Kliknutím na tlačítko Pokračovat nebo Povolit vše a pokračovat souhlasíte se zněním Licenčního ujednání s koncovým uživatelem a berete na vědomí Zásady ochrany osobních údajů.

3.Pokud chcete produkt aktivovat, spravovat a sledovat jeho bezpečnostní stav prostřednictvím portálu ESET HOME, připojte zařízení ke svému účtu ESET HOME. Chcete-li pokračovat bez připojení, klikněte na Přeskočit přihlášení. Zařízení můžete připojit k účtu ESET HOME kdykoli později.

4.Pokud budete pokračovat bez připojení k účtu ESET HOME, zvolte si možnost aktivace. Pokud již máte v počítači nainstalovanou starší verzi programu, aktivační klíč se převezme automaticky.

5.Na základě vašeho předplatného průvodce instalací zjistí, který ESET produkt má nainstalovat. Vždy se předvybere produkt, který obsahuje nejvíce bezpečnostních funkcí. Pokud si přejete nainstalovat jiný bezpečnostní produkt ESET, klikněte na možnost Změnit produkt. Kliknutím na tlačítko Pokračovat spustíte instalaci. Může to chvíli trvat.


note

Pokud by se v počítači nacházely v minulosti neodinstalované části produktů ESET (soubory nebo složky), budete vyzváni k jejich odstranění. Pro pokračování klikněte na tlačítko Instalovat.

6.Kliknutím na tlačítko Dokončit ukončíte Průvodce instalací.

MONITOR_RED Poradce při potížích s instalací.


note

Po dokončení instalace a aktivování produktu se zahájí stahování aktualizací modulů. V tuto chvíli se teprve začnou inicializovat moduly ochrany a některé funkce nemusí být do dokončení aktualizace dostupné.