ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Připojení k ESET HOME

Pro zobrazení a správu předplatného, včetně aktivovaných zařízení, připojte zařízení k ESET HOME. Můžete zobrazit důležité podrobnosti o předplatném, obnovit jej, prodloužit nebo přejít na vyšší úroveň předplatného. Na portálu ESET HOME nebo v mobilní aplikaci můžete přidávat různá předplatná, stahovat produkty do svých zařízení, kontrolovat stav jejich zabezpečení nebo sdílet předplatné prostřednictvím e-mailu. Více informací naleznete v Online nápovědě ESET HOME.

BEGINNER_MYESET

Pro připojení zařízení ke svému ESET HOME účtu:


note

Pokud se připojujete k účtu ESET HOME během instalace, nebo pro aktivaci vyberete možnost Použít účet ESET HOME, prostudujte si postup v kapitole Použití účtu ESET HOME.

Pokud již máte ESET Smart Security Premium nainstalovaný a aktivovaný pomocí předplatného přidaného k účtu ESET HOME, můžete své zařízení připojit k ESET HOME pomocí portálu ESET HOME. Více informací, jak ESET Smart Security Premium připojit, si prostudujte v kapitole produktové příručkyPřihlášení ke svému účtu ESET HOME a Přidání zařízení v ESET HOME.

1.V hlavním okně programu klikněte na Účet ESET HOME > Připojit k ESET HOME, případně v oznámení Připojte toto zařízení k účtu ESET HOME klikněte na odkaz Připojit k ESET HOME.

2.Přihlaste se ke svému účtu ESET HOME.


note

Pokud zatím nemáte účet ESET HOME, pro registraci nebo zobrazení instrukcí v Online nápovědě ESET HOME klikněte na tlačítko Vytvořit účet.

V případě, že si na heslo nemůžete vzpomenout, klikněte na možnost Zapomněli jste heslo? a pokračujte dle instrukcí v Online nápovědě ESET HOME.

3.Zadejte Název zařízení a klikněte na možnost Pokračovat.

4.Po úspěšném připojení se zobrazí okno s podrobnostmi. Klikněte na Hotovo.