ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Raporlar

ESET Mail Security, seçilen e-posta alıcılarına teslim edilmek üzere zamanlanmış raporlar ayarlamanıza olanak tanır.

Araçlar > Zamanlayıcı'ya gidin ve sihirbazda Görev ekle Posta karantinası raporları veya Posta sunucusu koruması raporunu göndermek üzere zamanlanmış bir görev oluşturmak için sihirbazı kullanın.

Raporlar

Açıklama

Posta Karantinası raporları

Kendinize ve seçili kullanıcılara Posta karantina raporlarını göndermek için zamanlanan bir görev oluşturun. Bu sayede, kullanıcıların hatalı pozitif iletilerinin belirli türlerini serbest bırakmasına (teslim etmesine) ve Posta Karantinası Web arabirimi üzerinden (online görüntüleyici) karantinaya alınan içeriklerini yönetmesine izin vermiş olursunuz. Kullanıcılar, Posta Karantinası raporlarında sağlanan bir bağlantıyı tıklayarak ve etki alanı kimlik bilgileriyle giriş yaparak web arabirimine erişebilir.

Posta sunucusu koruma raporu

İstatistiksel raporlar; belirtilen süre boyunca taranan e-postaların, algılanan kötü amaçlı yazılımların, kimlik avının ve spam'in sayısı hakkında bilgiler içerir. Posta sunucusu koruma raporunu belirli bir tarih ve saatte ve aynı zamanda yinelenen bir olay olarak oluşturmak için zamanlayıcıyı kullanın. Zamanlanan raporlar, seçilen alıcılara HTML veya CSV biçiminde bir ek olarak teslim edilir.