ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Microsoft 365 posta kutusu taraması sihirbazı

ESET Mail Security, Microsoft 365 uzak posta kutularının ve geleneksel isteğe bağlı posta kutusu veri tabanı taraması gibi genel klasörlerin taranmasını destekler. Bu özelliği etkinleştirmek için ESET Mail Security tarayıcınızı kaydedin.

Hızlı bağlantılar:

ESET Mail Security tarayıcınızı kaydetme

ESET Mail Security Tarayıcısının kaydını kaldırma

Microsoft ESET Mail Security 365 posta kutusu veri tabanı taramanızı kullanmaya başlamak için ESET Mail Security tarayıcı uygulamasını Microsoft Azure'a kaydedin. Microsoft 365 posta kutusu taraması ayarları kayıt durumunu gösterir ve halihazırda kaydedilmişse kayıt ayrıntılarını (kiracı kimliği, uygulama kimliği, nesne kimliği ve sertifika parmak izi) görebilirsiniz. ESET Mail Security tarayıcınızı kaydedebilir veya kaydını silebilirsiniz:

wizard_registration

Başarılı bir kayıt işleminin ardından, Microsoft 365 posta kutusu veri tabanı taraması, tarama için seçilebilen posta kutularının (ve genel klasörlerin) listesini gösteren Tarama menüsünde kullanılabilir hale gelecektir.


note

Farklı bir hesapla yeniden kaydolma: ESET Mail Security Tarayıcısını yeni bir Microsoft 365 hesabıyla kaydetmek istiyorsanız önceki hesabınızla kullandığınız ESET Mail Security tarayıcısının kaydını kaldırmanız ve yeni Microsoft 365 yönetici hesabıyla kayıt işlemini yapmanız gerekir.

ESET Mail Security tarayıcınızı Microsoft Azure'da uygulama olarak kayıtlı halde bulabilirsiniz. Azure Active Directory > Uygulama kayıtları'nı, ardından Tüm uygulamaları göster'i tıklayın. ESET Mail Security tarayıcı uygulamasının listelendiğini görebilirsiniz. Ayrıntılarını görmek için uygulamayı tıklayın.