ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Güncelle

Güncelleme bölümünde, son başarılı güncelleme tarihi ve saati dahil olmak üzere ESET Mail Security ürününüzün geçerli güncelleme durumunu görebilirsiniz. ESET Mail Security ürününün düzenli olarak güncellenmesi, sunucunuzda maksimum güvenlik düzeyini sağlamak için en iyi yöntemdir.

Güncelleme modülü, tespit altyapısını ve sistem bileşenlerini güncelleme yoluyla programın her zaman güncel olmasını sağlar. Tespit altyapısı ve program bileşenlerinin güncellenmesi, zararlı kodlara karşı eksiksiz koruma sağlamanın önemli bir parçasıdır.


note

Lisans anahtarını henüz girmediyseniz, güncellemeleri alamazsınız ve sizden ürününüzü etkinleştirmeniz istenir. Bunu yapmak için Yardım ve destek > Ürünü Etkinleştir bölümüne gidin.

page_update

Geçerli sürüm - ESET Mail Security derleme sürümü.

Son başarılı güncelleme - Son güncellemenin gerçekleştirildiği tarihtir. Modüllerin güncel olduğunu gösteren yakın bir tarih olduğundan emin olun.

Güncellemeler için en son başarılı kontrol - Modüllerin güncellenmesinin denendiği en son tarihtir.

Tüm modülleri göster - Yüklenen modüllerin listesini açmak için kullanılır.

Güncellemeleri denetle - Modüllerin güncellenmesi, kötü amaçlı kodlara karşı tam koruma sağlamanın önemli bir parçasıdır.

Güncelleme sıklığını değiştir - Düzenli otomatik güncelleme zamanlayıcı görevi için görev zamanlamasını düzenleyebilirsiniz.


note

Çeşitli güncelleme profilleri için proxy sunucu seçenekleri farklı olabilir. Bu durumda, Güncelleme > Profil'i tıklayarak Gelişmiş ayarlar'da (F5) bulunan farklı güncelleme profillerini yapılandırın.