ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET yönetim konsolu tarama hedefleri

Bu işlev, ESET PROTECT bulunan bir sunucuda Sunucu Taraması istemci görevi çalıştırırken ESET Mail Security ürününün tarama hedefi (İsteğe bağlı posta kutusu veri tabanı taraması ve Hyper-V taraması) kullanmasına olanak sağlar. ESET PROTECT tarama hedefleri ayarı yalnızca ESET Management Agent yüklenmişse kullanılabilir. Aksi takdirde, gri renkte olacaktır.

Hedef listesi oluştur işlevini etkinleştirdiğinizde İsteğe bağlı tarama hedeflerinin bir listesini oluşturur. Gerekirse Güncelleme süresi'ni ayarlayın.


note

Hedef listesi oluştur seçeneği ilk kez etkinleştirildiğinde, ESET PROTECT'nin bu seçimi algılaması belirtilen Güncelle süresinin yaklaşık yarısı kadar bir süreyi alır. Yani Güncelleme süresi 60 dakika olarak ayarlanırsa ESET PROTECT'nin tarama hedefleri listesini alması yaklaşık 30 dakika sürer. ESET PROTECT'nın listeyi daha erken toplamasını isterseniz, güncelleme dönemi için daha küçük bir değer belirtin. Bu değeri dilediğiniz zaman artırabilirsiniz.

ESET PROTECT, Sunucu Taraması istemci görevi çalıştırdığında, listeyi toplar ve söz konusu sunucuda Hyper-V taraması için tarama hedefleri seçmeniz istenir.