Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Використання проксі-сервера з ESET LiveGuard Advanced

ESET LiveGuard Advanced може використовувати ESET Bridge, щоб перенаправляти підключення на сервери ESET і кешувати передані дані. Кешування заощаджує мережевий трафік. Використання проксі-сервера необхідне, якщо між клієнтським комп’ютером і серверами ESET немає мережевої видимості. Якщо ви використовуєте ESET Bridge, щоб перенаправляти обмін даними між сервером ESET PROTECT і агентами ESET Management, той самий проксі-сервер можна використовувати для кешування результатів, які надходять з ESET LiveGuard Advanced. ESET Bridge також підтримує ланцюжки проксі-серверів.


note

Параметри проксі-сервера на клієнтських комп’ютерах

Параметри проксі-сервера (Параметри > Інструменти > Проксі-сервер) обов’язково потрібно налаштувати в продукті ESET для захисту на клієнтському комп’ютері. Це можна виконати дистанційно за допомогою політики.

Користувачі ESET PROTECT

Для кешування результатів виявлення слід використовувати ESET Bridge, якщо кількість комп’ютерів в одній мережі не перевищує 10 (наприклад, офіс). Якщо ваші клієнтські комп’ютери надають спільний доступ до внутрішньої мережі або VPN, не використовуйте проксі-сервер. Більш докладну інформацію про ESET Bridge див. в документації ESET PROTECT.


important

Користувачі проксі-сервера Apache HTTP

Починаючи з ESET PROTECT 4.0 і ESET PROTECT On-Prem 10.0 (випущений у листопаді 2022 року), ESET Bridge використовується замість проксі-сервера Apache HTTP. Для проксі-сервера Apache HTTP досягнуто термін обмеженої підтримки. Якщо ви використовуєте проксі-сервер Apache HTTP, рекомендуємо перейти на ESET Bridge.

Користувачі віртуального пристрою ESET PROTECT

Пристрій працює на базі на CentOS 7, яка не підтримується ESET Bridge. Користувачі віртуального пристрою ESET PROTECT можуть вибрати одне з таких рішень:

Використовувати ESET Bridge, який інстальовано на окремому комп’ютері (див. список вимог ESET Bridge).

Використовувати проксі-сервер Apache HTTP, вбудований у пристрій.

Інсталяція ESET Bridge

Інсталювати ESET Bridge можна кількома способами. Рекомендуємо використовувати найновіший універсальний інсталятор ESET PROTECT.

Кешування результатів, наданих ESET LiveGuard Advanced

ESET Bridge за замовчуванням має правильну конфігурацію кешування результатів. Кешування результатів розпочнеться після того, як ви налаштуєте в ESET Bridge використання проксі-сервера для кешування і ввімкнете ESET LiveGuard Advanced.