ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Etkileşimli uyarılar


important

Genel uyarılar ve bildirimler hakkında bilgi edinmek mi istiyorsunuz?

Tehdit bulundu

Adres engellendi

Ürün etkinleştirilmedi

Daha fazla özelliğe sahip bir ürüne geçiş yapın

Daha az özelliklere sahip bir ürüne geçiş yapın

Güncelleme mevcut

Güncelleme bilgileri tutarlı değil

"Modül güncellemesi başarısız oldu" iletisi için sorun giderme

Modül güncelleme hatalarını çözümleme

Ağ tehdidi engellendi

Web sitesi sertifikası iptal edildi

Gelişmiş ayarlar > Bildirimler'deki Etkileşimli uyarılar bölümü, bir kullanıcı tarafından verilmesi gereken bir karar olması halinde (örneğin, potansiyel kimlik avı web sitesi) tespitler için mesaj kutularının ve interaktif uyarıların ESET Internet Security tarafından algılamalar nasıl işleneceğini yapılandırmanıza olanak tanır.

CONFIG_ALERT

Etkileşimli uyarılar

İnteraktif uyarıları göster seçeneği devre dışı bırakıldığında, tüm uyarı pencereleri ve tarayıcı içi iletişim kutuları gizlenir. Bu nedenle, bu seçenek yalnızca sınırlı sayıda özel durum için uygundur. Bu seçeneğin etkin halde kalmasını öneririz.

Ürün içi mesajlaşma

Ürün içi mesajlaşma, ESET haberleri ve diğer iletişimler hakkında kullanıcıları bilgilendirmek üzere tasarlanmıştır. Pazarlama iletileri göndermek için kullanıcının onayı gerekir. Bu nedenle, pazarlama iletileri varsayılan olarak kullanıcıya gönderilmez (soru işaretiyle gösterilir). Bu seçeneği etkinleştirerek ESET pazarlama iletilerini almayı kabul edersiniz. ESET pazarlama malzemelerini almak istemiyorsanız Pazarlama iletilerini göster seçeneğini devre dışı bırakın.

İleti kutuları

Mesaj kutularını belirli bir sürenin ardından otomatik olarak kapatmak için Mesaj kutularını otomatik olarak kapat'ı seçin. Kutular manuel olarak kapatılmazlarsa belirtilen süre geçtikten sonra uyarı pencereleri otomatik olarak kapatılır.

Saniye cinsinden zaman aşımı - Bildirim görünürlüğü süresini ayarlar. Değer 10-999 saniye arasında olmalıdır.

Onay mesajları - Görüntülenmesini veya görüntülenmemesini seçebileceğiniz onay mesajları listesini görmek için Düzenle'yi tıklayın.