Kuidas lahendada tõrget „Panganduse ja maksete kaitset ei saanud ümber suunata soovitud veebilehele“?


note

Kasutage veebisaidi ümbersuunamise asemel suvandit Turva kõik brauserid

Vaikimisi käivitub Panganduse ja maksete kaitse turvaline brauser praegu kasutatud brauseris pärast teadaoleva pangasaidi külastamist. Veebisaidi ümbersuunamise asemel võite kasutada suvandit Turva kõik brauserid, et käivitada kõik toetatud brauserid turvalises režiimis. See võimaldab teil sirvida internetti, kasutada internetipanka ja teha internetis tehinguid ühes turvalises brauseriaknas ilma ümbersuunamiseta.

Suvandi Turva kõik brauserid kasutamiseks avage programmi põhiaken, valige Häälestus > Turbetööriistad ja lubage liugurriba suvandi Turva kõik brauserid kõrval.

Veebisaidi ümbersuunamise tõrke lahendamiseks järgige alltoodud juhiseid.


important

Kontrollige pärast iga toimingu lõpetamist, kas Panganduse ja maksete kaitse töötab.

Kui brauseriaken endiselt ei tööta, sooritage järgmised toimingud, kuni see uuesti tööle hakkab.

1.Taaskäivitage oma arvuti.

2.Veenduge, et kasutaksite Windowsi operatsioonisüsteemi ja rakendust ESET Internet Security: täiendage ESET-i Windowsi kodukasutaja tooted uusimale versioonile.

3.Teil võib esineda konflikt muu tootja turbetarkvara, VPN-i või tulemüüriga. Keelake see tarkvara ajutiselt või desinstallige see.

4.Kõigi muude tootjate brauserilaiendite keelamine

5.Tühjendage brauseri vahemälu. Kuidas tühjendada Firefoxi vahemälu või Google Chrome'i vahemälu minu brauseris?

6.Veenduge, et teie vaikebrauser poleks välistatud suvandites Täpsem häälestus > Veeb ja meil > Protokollide filtreerimine > Väljajäetavad rakendused. Avage Täpsem häälestus.

7.Kui te eelmistes toimingutes oma ESET-i toodet ei täiendanud, desinstallige ja installige ESET-i toode uuesti. Taaskäivitage pärast installimist arvuti.

8.Kui probleem ei lahene, võite lubada suvandi Turva kõik brauserid või kasutada turvalist brauserit, kui valite programmi põhiakna > Tööriistad > Panganduse ja maksete kaitse.

PAGE_UTILITIES


Pangamakse kaitse on lisakaitsekiht, mille eesmärk on teie finantsandmete kaitse veebis tehtavate tehingute ajal.

Enamikul juhtudel käivitatakse panganduse ja maksete kaitse turvaline brauser praegu kasutatavas brauseris pärast teadaoleva pangasaidi külastamist.

Valige üks järgmistest turvalise brauseri käitumise konfiguratsioonivalikutest.

Turva kõik brauserid – kui see on lubatud, avanevad kõik toetatud veebibrauserid turvalises režiimis. See võimaldab sirvida internetti, kasutada internetipanka ning teha internetis oste ja tehinguid ühes turvalises brauseriaknas ilma ümbersuunamiseta.

Veebisaitide ümbersuunamine (vaikesäte) – kaitstud veebisaitide ja sisemise internetipanganduse loendis olevad veebisaidid suunatakse ümber turvalisse brauserisse. Saate valida, milline brauser avatakse (kas tavaline või turvaline).

Mõlemad eelmised valikud on keelatud – rakenduses ESET Internet Security turvalisele brauserile juurdepääsemiseks tehke valikud Tööriistad > ICON_BPP Panganduse ja maksete kaitse või klõpsake ICON_BPP Panganduse ja maksete kaitse töölauaikoonil. Windowsis vaikebrauseriks määratud brauser avatakse turvalises režiimis.

Turvalise brauseri käitumise konfigureerimiseks vaadake jaotist Panganduse ja maksete kaitse täpsem häälestus. Selleks et lubada rakenduses ESET Internet Security funktsioon „Turva kõik brauserid“, klõpsake valikuid Häälestus > Turbetööriistad ja lubage liugurriba Turva kõik brauserid.

Kaitstud sirvimiseks on vaja kasutada HTTPS-i krüptitud suhtlust. Panganduse ja maksete kaitset toetavad järgmised brauserid.

Internet Explorer 8.0.0.0+

Microsoft Edge 83.0.0.0+

Google Chrome 64.0.0.0+

Firefox 24.0.0.0+

Täpsemaid üksikasju panganduse ja maksete kaitse funktsioonide kohta lugege järgmisest ESET-i teabebaasi artiklitest, mis on nii inglise kui ka mitmes muus keeles:

Kuidas kasutada ESET-i panganduse ja maksete kaitset?

Lubage või keelake ESET-i panganduse ja maksete kaitse konkreetse veebilehe jaoks

Panganduse ja maksete kaitse peatamine või keelamine ESET-i Windowsi kodukasutaja versiooni toodetes

ESET-i panganduse ja maksete kaitse levinud tõrked

ESET-i sõnastik | Panganduse ja maksete kaitse


Kui te ei saa endiselt probleemi lahendada, saatke meil ESET-i tehnilisele toele.