Programmi põhiaken

Programmi ESET Internet Security peaaken on jagatud kaheks peamiseks jaotiseks. Esmane aken paremal kuvab teavet, mis vastab vasemalt peamenüüst valitud suvandile.


note

Illustreeritud juhised

Vaadake jaotisest ESET Windowsi toodete põhiakna avamine illustreeritud juhiseid, mis on saadaval inglise keeles ja mitmes muus keeles.

ESET HOMEühendage oma seade ESET HOME-iga. Kasutage ESET HOME-i, et vaadata ja hallata Anti-Thefti sätteid ning aktiveeritud ESET-i litsentse ja seadmeid.

Järgneb vasakpoolse peamenüü suvandite kirjeldus.

Kodu– pakub teavet programmi ESET Internet Security kaitse oleku kohta.

Arvuti kontroll– konfigureerige kontrolli ja käivitage see oma arvutis või looge kohandatud kontroll.

Uuendamine– kuvab teavet tuvastusmootori uuenduste kohta.

Tööriistad – annab juurdepääsu moodulitele võrguinspektorit, panganduse ja maksete kaitset, Anti-Thefti ja muud moodulitele, mis lihtsustavad programmi haldamist ja pakuvad lisavalikuid edasijõudnud kasutajatele. Lisateavet leiate toote ESET Internet Security tööriistade jaotisest.

Häälestus– valige see suvand, et kohandada arvuti, Interneti,võrgukaitse ja turbetööriistade turvalisuse taset.

Spikker ja tugi– pakub juurdepääsu spikrifailidele, ESET-i teabebaasile, ESET-i veebilehele ja linkidele, et saata klienditeeninduse toetaotlus.

PAGE_HOME

Avakuva sisaldab olulist teavet arvuti praeguse kaitsetaseme kohta. Olekuaknas kuvatakse rakenduse ESET Internet Security kõige sagedamini kasutatavad funktsioonid. Teave installitud toote ja litsentsi aegumiskuupäeva kohta asub samuti siin. Klõpsake nuppu ESET Internet Security, kui soovite installida teise ESET-i toote versiooni. Lisateave iga toote funktsioonide kohta.

MONITOR_GREENRoheline ikoon ja roheline olek Olete kaitstud näitavad, et tagatud on maksimaalne kaitse.
 

Mida teha, kui programm ei tööta korralikult?

Kui aktiivse kaitse moodul töötab õigesti, on kaitseoleku ikoon roheline. Punane hüüumärk või oranž teavitusikoon näitab, et maksimaalne kaitse pole tagatud. Suvandis Kodu kuvatakse lisateavet nii iga mooduli kaitseoleku kohta kui ka soovitatavaid lahendusi tervikliku kaitse taastamise kohta. Üksikute moodulite oleku muutmiseks klõpsake suvandil Häälestus ja valige soovitud moodul.

PAGE_STATUS_02

MONITOR_RED Punane ikoon ja punane olek Turvahoiatus annavad märku kriitilistest probleemidest.
Selle oleku kuvamiseks võib olla mitu põhjust, sh näiteks järgmised.

Toode pole aktiveeritud või litsents on aegunud – seda näitab kaitse oleku ikooni punaseks muutumine. Pärast litsentsi aegumist ei saa programm ennast uuendada. Järgige litsentsi uuendamiseks hoiatusaknas toodud juhiseid.

Tuvastusmootor on vananenud – see tõrge ilmub pärast mitut tuvastamismootori uuendamise nurjunud katset. Soovitame uuendamissätteid kontrollida. Tõrke levinuim põhjus on valesti sisestatud autentimisandmed või valesti konfigureeritud ühendussätted.

Failisüsteemi reaalajaline kaitse on keelatud – kasutaja on keelanud reaalajas kaitse. Teie arvuti ei ole ohtude eest kaitstud. Selle funktsiooni lubamiseks klõpsake valikut Luba failisüsteemi reaalajaline kaitse.

Viiruse- ja nuhkvaratõrje on keelatud– saate viiruse- ja nuhkvaratõrje uuesti lubada, kui klõpsate suvandit Luba viiruse- ja nuhkvaratõrje.

ESET-i tulemüür on keelatud– sellest probleemist antakse märku turbeteatisega töölaual üksuse võrk kõrval. Saate võrgukaitse uuesti lubada, klõpsates käsku Luba tulemüür.

MONITOR_ORANGE Oranž ikoon annab märku piiratud kaitsest. Näiteks võib olla probleem programmi uuendamisega või hakkab lähenema litsentsi aegumiskuupäev.
Selle oleku kuvamiseks võib olla mitu põhjust, sh näiteks järgmised.

Vargusevastase kaitse optimeerimishoiatus– see seade pole programmi Anti-Theft kasutamiseks optimeeritud. Näiteks ei pruugita arvutis luua fantoomkontot (turbefunktsiooni, mis käivitub automaatselt, kui märgistate seadme kadunuks). Võite luua fantoomkonto programmi Anti-Theft veebiliideses funktsiooniga Optimeerimine.

Mänguri režiim on aktiivnemänguri režiimi lubamine on potentsiaalne turvarisk. Selle funktsiooni lubamisel keelatakse kõik hüpikaknad ja peatatakse mis tahes ajastatud toimingud.

Teie litsents aegub peagi – seda näitab süsteemikella kõrval asuv hüüumärk kaitse oleku ikoonil. Pärast litsentsi aegumist ei saa programm ennast uuendada ning kaitseoleku ikoon muutub punaseks.

Kui te ei saa probleemi soovitatud lahenduste abil lahendada, klõpsake spikrifailide avamiseks valikut Spikker ja tugi või otsige lahendusi ESET-i teadmisvaramust. Kui vajate aga siiski abi, võite esitada tugiteenuse taotluse. ESET-i tehniline tugi vastab kiiresti teie küsimusele ning aitab leida lahenduse.