Panganduse ja maksete kaitse täpsem häälestus

Häälestus on leitav menüüs Täpsem häälestus (F5) > Veeb ja meil > Panganduse ja maksete kaitse.

icon_section Põhiline

Luba panganduse ja maksete kaitse – kui panganduse ja maksete kaitse on lubatud, muutub kaitstud veebisaitide loend aktiivseks, võimaldades teil redigeerida loendit Kaitstud veebisaidid.

Brauserikaitse

Turva kõik brauserid – lubage see suvand, et käivitada kõik toetatud veebibrauserid turvalises režiimis.

Laienduse installimisrežiim – saate rippmenüüst valida, milliseid laiendusi on lubatud ESET-i kaitstud brauserisse installida: Laienduse installirežiimi muutmine ei mõjuta varem installitud brauserilaiendeid.

Olulised laiendused – ainult konkreetse brauseritootja arendatud kõige olulisemad laiendused.

Kõik laiendused – kõik konkreetse brauseri toetatud laiendused.

Veebisaitide ümbersuunamine

Luba kaitstud veebisaitide ümbersuunamine – kui see on lubatud, suunatakse kaitstud veebisaitide ja sisemise internetipanganduse loendis olevad veebisaidid turvalisse brauserisse.

Kaitstud veebisaidid – loend, mis hõlmab veebisaite, mille puhul saab valida, milline brauser (tavaline või turvaline) avatakse. ESET-i logo kuvatakse brauseri raamis tähistamaks, et turvaline sirvimine on aktiivne. Loendi redigeerimiseks vaadake teemat Kaitstud veebisaidid.

Turvaline brauser

Luba täiustatud mälukaitse – kui see on lubatud, on turvalise brauseri mälu teiste protsesside kontrolli eest kaitstud.

Luba klaviatuuri kaitse – kui see on lubatud, peidetakse klaviatuuri kaudu turvalisse brauserisse sisestatud teave teiste rakenduste eest. See suurendab kaitset klahvinuhkide eest.

Brauseri roheline raam – kui see on keelatud, kuvatakse brauseri käivitamisel lühidalt brauserisisene teatis ja roheline raam, mis seejärel kaob.