Kuidas avada parooliga kaitstud täpsemat häälestust

Kui te soovite siseneda kaitstud täpsemasse häälestusse, kuvatakse parooli sisestamise aken. Kui te unustate või kaotate oma parooli, siis klõpsake suvandit Taasta parool ning sisestage e-posti aadress, mida kasutasite litsentsi registreerimiseks. ESET saadab teile e-kirja kinnituskoodiga. Sisestage kinnituskood ning seejärel sisestage ja kinnitage uus parool. Kinnituskood kehtib seitse päeva.

Taasta parool ESET HOME-i konto kaudu – kasutage seda valikut, kui aktiveerimiseks kasutatud litsents on seotud teie ESET HOME-i kontoga. Sisestage meiliaadress, mida kasutate ESET HOME-i kontole sisselogimiseks.

Kui te ei mäleta oma meiliaadressi või teil on raskusi parooli taastamisega, klõpsake nuppu Võtke ühendust tehnilise toega. Teid suunatakse edasi ESET-i veebisaidile, et saaksite võtta ühendust meie tehnilise toe osakonnaga.

Loo tehnilise toe jaoks kood – see suvand loob tehnilise toe jaoks koodi. Kopeerige tehnilise toe antud kood ja klõpsake suvandit Mul on kinnituskood. Tippige kinnituskood ning seejärel sisestage ja kinnitage uus parool. Kinnituskood kehtib seitse päeva.

Lisateavet vt jaotisest Seadete parooli lukust avamine ESET-i Windowsi kodukasutaja toodetel.