ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Práce s ESET Endpoint Security

Hlavní okno programu ESET Endpoint Security je rozděleno na dvě hlavní části. Pravá část slouží k zobrazování informací, přičemž její obsah závisí na vybrané možnosti v levém menu.


note

Názorné ukázky

Názorné ukázky, jak otevřít hlavní okno produktu, máme k dispozici v Databázi znalostí v angličtině a několika dalších jazycích.

V pravém horním rohu hlavního okna programu si můžete navolit barevný režim, ve kterém se vám bude zobrazovat uživatelské rozhraní ESET Endpoint Security. Klikněte na ikonu pro barevné schéma (ikona se mění podle aktuálně vybraného barevného schématu) vedle ikony pro minimalizaci a z rozbalovacího menu vyberte barevný režim:

  • Stejný jako barva systému ֪ – rozhraní ESET Endpoint Security se zobrazí ve stejném barevném schématu, jako uživatelské rozhraní vašeho operačního systému.
  • Tmavý – ESET Endpoint Security bude zobrazen v tmavém režimu.
  • Světlý – ESET Endpoint Security bude zobrazen ve světlém režimu.

PAGE_HOME

Položky hlavního menu:

Stav ochrany – v přehledné formě poskytuje informace o stavu ochrany ESET Endpoint Security,

Kontrola počítače – v této části můžete spustit kontrolu svého počítače, definovat parametry vlastní kontroly, stejně tak provést kontrolu výměnných médií.

Aktualizace – zobrazuje informace o aktualizacích detekčního jádra a programových modulů.

Nástroje – poskytují přístup k funkcím, které zjednodušují správu programu a nabízejí další možnosti pro pokročilé uživatele.

Nastavení - poskytuje možnosti konfigurovat funkce ochrany ESET Endpoint Security a přístup k Rozšířeným nastavením.

Nápověda a podpora – Zobrazuje informace o vaší licenci, nainstalovaném produktu ESET a odkazy na Online nápovědu, Databázi znalostí a Technickou podporu.