ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Aktivace ESET Cloud Office Security

1.Přihlaste se do svého účtu na portále ESET Business Account nebo ESET MSP Administrator a na nástěnce najděte dlaždici ESET Cloud Office Security.

2.V pravém dolním rohu dlaždice ESET Cloud Office Security klikněte na tlačítko Aktivovat.

eso365_activate

3.Průvodce aktivací ESET Cloud Office Security vás odkáže na přečtení Podmínek použití a následně vás vyzve k výběru datacentra, které předvybere na základě vaší polohy. Zaškrtněte možnost Souhlasím s ESET podmínkami použití a pokračujte kliknutím na tlačítko Aktivovat. Nedoporučujeme měnit vybrané datacentrum. Pokud jej přesto potřebujete změnit, vyberte si jiné.


note

Datacentra jsou zcela oddělená. Když vyberete polohu datacentra, nelze ji změnit ani provést migraci do jiné lokality. Pro změnu datacentra znovu inicializujte proces aktivace.

eso365_termofuse

4.Na dlaždici ESET Cloud Office Security klikněte na tlačítko Otevřít. Následně se v novém okně prohlížeče zobrazí nástěnka produktu ESET Cloud Office Security.

eso365_open

Při prvním přihlášení do ESET Cloud Office Security se zobrazí průvodce prvotním spuštěním. Tento průvodce vás provede procesem nasazení.

1.Přidejte svůj tenant (Microsoft 365 nebo Google Workspace).

add_tenant

2.Jak ochránit uživatele. Pokud jej přeskočíte, uživatele nebo celou společnost můžete ochránit později v sekci Správa licence pro ESET Cloud Office Security.

tenant_wizard4