ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET Bridge genel bakışı

ESET Bridge, ESET güvenlik çözümlerinin ihtiyaçlarına göre ayarlanmış açık kaynak kodlu nginx yazılımını temel alan yeni bir ESET yazılımıdır.

ESET ESET Bridge ürününü eski Apache HTTP Proxy yerine geçecek bir proxy bileşeni olarak ESET PROTECT 10.0 (ve üzeri) ile birlikte dağıtır. ESET Bridge ile Apache HTTP Proxy karşılaştırmasına bakın. ESET Bridge ürününü ESET PROTECT Cloud ile birlikte de kullanabilirsiniz.

ESET Bridge kullanarak ESET PROTECT ile 10.000 bilgisayarı bağlayabilirsiniz.

ESET PROTECT ile birlikte ESET Bridge ürününü şunlar için kullanabilirsiniz:

Güncellemeleri istemci bilgisayarlara ve yükleme paketlerini ESET Management Agent'a dağıtabilir ve ön belleğe alabilirsiniz.

Agent makinelerinin Server'a doğrudan ulaşamadığı ortamlarda ESET Management Agent'lardan iletişimi ESET PROTECT Server'a yönlendirebilirsiniz.

HTTPS trafiğini önbelleğe alma – ESET Bridge HTTPS trafiğinin şifresini çözebilir ve önbelleğe alabilir:

Proxy zincirlemesi - ESET Bridge trafiği uzak bir proxy'ye ve önbellek verilerine yönlendirebilir.

Çevrim dışı depoyu çalıştır - Çevrim dışı depo için HTTP sunucusu olarak ESET Bridge ürününü kullanabilirsiniz.

Ağ altyapısında ESET Bridge

Aşağıdaki şema iki ESET Bridge makinesini gösterir:

Birinci ESET Bridge proxy sunucu olarak görev görür ve ESET bulut trafiğini ESET PROTECT bileşenlerine, doğrudan görünürlüğü olan ESET uç nokta ürünlerini de ESET PROTECT Server'a dağıtır.

İkinci ESET Bridge iletişimi uzak bir konumdaki (doğrudan ESET PROTECT Server ile bağlantısı olmayan) ESET Management Agent'lardan ESET PROTECT Server'a yönlendirir.

scheme_two_proxies