ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET Bridge Çevrimiçi Yardım'a hoş geldiniz

ESET Bridge kullanıcı kılavuzuna hoş geldiniz. Bu belgede, ESET Bridge ürününün nasıl kullanılacağı ve yönetileceği açıklanmaktadır. Ayrıca ESET Bridge ürününün diğer ESET kurumsal ürünlerine bağlantısı da açıklanmaktadır.

Belirli konuları vurgulamak için tek tip bir sembol kümesi kullanırız. Bu kılavuzda yer alan başlıklar, çeşitli bölümler ve alt bölümler içerir. Üst taraftaki Arama özelliğini kullanarak alakalı bilgileri bulabilirsiniz.

Online yardım yardım içeriğinin birincil kaynağıdır. En yeni Çevrimiçi Yardım, çalışan bir internet bağlantınız olduğunda otomatik olarak görüntülenir.

ESET Bilgi Bankası, en sık sorulan soruların yanıtlarını ve çeşitli sorunlar için önerilen çözümleri içerir. ESET teknik uzmanları tarafından düzenli olarak güncellenen Bilgi Bankası, çeşitli sorunları çözmeye yönelik en güçlü araçtır.

ESET Forumu, yardım almak ve başkalarına yardım etmek isteyen kullanıcılara kolay bir yol sağlar. ESET ürünlerinizle ilgili herhangi bir sorun veya soruyu yazabilirsiniz.

Bu kılavuzda kullanılan metin kutuları:


note

Notlar belirli özellikle veya alakalı bir konuya bağlantı gibi değerli bilgiler sağlayabilir.


important

Bilgiler dikkat etmenizi gerektirmektedir ve bunları atlamamanız önemlidir. Genellikle kritik olmayan ancak önemli bilgiler sağlar.


warning

Bu, çok dikkat etmenizi gerektiren kritik bilgidir. Uyarılar özellikle zararlı olabilecek hatalar yapmanızı önlemeye yöneliktir. Lütfen hassas sistem ayarları veya diğer riskli unsurları içerdiği için uyarı parantezi içindeki metni okuyun ve anlayın.


example

Bu bilgiler, daha karmaşık bilgileri açıklamak amacıyla bir örnek içerir.