Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

ESET PROTECT віртуальний пристрій

Віртуальний пристрій ESET PROTECT (ВП ESET PROTECT) доступний для користувачів, які планують запускати ESET PROTECT On-Prem у віртуалізованому середовищі. Окрім того, віртуальний пристрій ESET PROTECT спрощує розгортання ESET PROTECT On-Prem й дозволяє виконати його швидше, ніж універсальний інсталятор або пакети інсталяції компонента.

ВП ESET PROTECT можна розгорнути в більшості віртуальних середовищ. Він підтримує автономні гіпервізори (для роботи на апаратному рівні) (VMware vSphere/ESXi і Microsoft Hyper-V), а також розміщені гіпервізори, які зазвичай виконується в операційних системах робочих станцій (VMware Workstation, VMware Player і Oracle VirtualBox). Повний список див. за посиланням Підтримувані гіпервізори.

Віртуальний пристрій ESET PROTECT відразу готовий до використання.

Він містить сервер ESET PROTECT, що працює на базі спеціальної віртуальної машини й включає функціональну операційну систему (Rocky Linux).

Також він містить інші компоненти ESET PROTECT: агент ESET Management, ESET Rogue Detection Sensor і ESET Bridge (проксі-сервер HTTP).

У цьому посібнику детально описано розгортання й керування віртуальним пристроєм ESET PROTECT, зокрема його новими функціями.


note

У зв’язку із завершенням підтримки CentOS 7 було випущено новий віртуальний пристрій ESET PROTECT на базі Rocky Linux 9.

Версія 11.1 і новіші працюють на базі Rocky Linux. Версія 10.1 і старіші працюють на базі CentOS. Для версії 11.0 можна перевірити операційну систему вашого віртуального пристрою ESET PROTECT.

Перегляньте вказівки з міграції для переходу на новий віртуальний пристрій.

Розгортання й налаштування

1.Процес розгортання пристрою ESET PROTECT: фактичне розгортання файлу .ova віртуального пристрою ESET PROTECT на Hypervisor.

2.Налаштування віртуального пристрою ESET PROTECT: налаштування після розгортання виконується через вебінтерфейс віртуального пристрою ESET PROTECT. Це сторінка конфігурації, де можна вибрати тип пристрою, а потім ввести дані й властивості, необхідні для належного виконання конкретно цього типу віртуального пристрою ESET PROTECT.

Подальша конфігурація і керування

Консоль управління віртуальними пристроями ESET PROTECT — це простий текстовий інтерфейс користувача на базі головного меню. Інтерфейс допоможе вам виконувати текстові команди, пропонуючи вказати значення, коли це буде потрібно. Навіть користувачі, які не мають потрібного досвіду роботи з операційними системами Linux, можуть легко використовувати віртуальний пристрій ESET PROTECT і керувати ним. Деякі важливі функції:

oЗадати статичну IP-адресу: укажіть IP-адресу вручну, якщо віртуальному пристрою ESET PROTECT не призначено IP-адресу сервером DHCP.

oВитягти базу даних з іншого сервера: якщо потрібно оновити або перенести віртуальний пристрій ESET PROTECT.

oРезервне копіювання й відновлення бази даних ESET PROTECT: ці функції важливі для реалізації стратегії аварійного відновлення. Їх можна використовувати в разі виникнення проблем із віртуальним пристроєм ESET PROTECT.

oСкидання параметрів до початкового стану: відновлює стан пристрою до того стану, який він мав щойно після розгортання. Це може стати в пригоді, якщо у вас є проблеми з віртуальним пристроєм ESET PROTECT. Створіть резервну копію бази даних, щоб уникнути втрати даних.

Інтерфейс керування Webmin: сторонній веб-інтерфейс, який спрощує керування системою Linux. Він забезпечує зручність віддаленого керування віртуальним пристроєм ESET PROTECT із веб-браузера через зрозумілий інтерфейс. У цьому документі описані найважливіші модулі Webmin.

Оновлення, міграція й процедури аварійного відновлення

Оновлення/міграція віртуального пристрою ESET PROTECT: якщо потрібно оновити віртуальний пристрій ESET PROTECT до останньої версії, відповідні інструкції див. в покроковій процедурі. Ця процедура також застосовується для міграції віртуального пристрою ESET PROTECT.

Аварійне відновлення віртуального пристрою ESET PROTECT: скористайтеся цією процедурою, якщо віртуальний пристрій ESET PROTECT припинив працювати, і неможливо вирішити проблему, або у тому разі, якщо неможливо відновити пошкоджений екземпляр віртуального пристрою ESET PROTECT.