ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET Inspect

ESET Inspect şunlar gibi özellikleri içeren kapsamlı bir Uç Nokta Algılama ve Yanıt sistemidir: olay algılaması, olay yönetimi ve yanıtı, veri toplama, tehlike algılama göstergeleri, anomali algılaması, davranış algılaması, ilke ihlalleri. ESET Inspect, yüklemesi ve işlevleri hakkında daha fazla bilgi için ESET Inspect yardımı'na bakın.


important

Aşağıdaki ESET kurumsal güvenlik çözümleri yeniden adlandırıldı:

Önceki adı:

Yeni ad

Sürümde yeniden adlandırılan:

ESET PROTECT

ESET PROTECT On-Prem

11.0

ESET PROTECT Cloud

ESET PROTECT

5.0

ESET Inspect

ESET Inspect On-Prem

2.0

ESET Inspect Cloud

ESET Inspect

 

ESET Inspect yapılandırması

ESET Inspect Ürününü ESET Business Account aracından etkinleştirebilirsiniz. ESET Inspect aracını etkinleştirmek için bir ESET Inspect lisansına ihtiyacınız vardır.

ESET Inspect yalnızca ESET Inspect lisansınız olduğunda ve ESET Inspect aracı ESET PROTECT ürününe bağlandığında kullanılabilir. Bir Web Konsolu kullanıcısı Access to ESET Inspect aracına erişim için Okuma veya üzeri bir izne sahip olmalıdır.

ESET Inspect Connector'ı yönetilen bilgisayarlara dağıtma

Bilgisayarlar'ı tıklayın > bir bilgisayarı tıklayın veya birden çok bilgisayar seçin ve Bilgisayar > icon_eset Çözümler > icon_eia ESET Inspect aracını tıklayın ve ESET Inspect Connector'ı yönetilen Windows/Linux/macOS bilgisayarlarına dağıtın.

ESET Inspect ürünündeki ESET PROTECT algılamalarının bildirilmesi

ESET PROTECT, ESET Inspect tespitlerini Tespitler bölümünde depolamaz veya göstermez. ESET Inspect Tespitleriyle ilgili istatistikleri ESET PROTECT > Kontrol Paneli > ESET Inspect bölümünde görüntüleyebilirsiniz.

ESET Inspect tarafından bildirilen başka bir tespit türü icon_blocked Engellenen dosyalardır. Bunlar, ESET Inspect içinde engellenen yürütülebilir dosyaları başlatmak için engellenen girişimlerdir (engellenen hash'ler).

ESET Inspect Web Konsolu'nda tespit ayrıntılarını görmek için tespiti tıklayıp icon_inspect_default İncele (Inspect) seçeneğini belirleyin.