ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Dinamik Grup - yazılımın belirli bir sürümü hiçbir şekilde yüklü değil

Bu Dinamik Grup, bir makinede eksik olan ESET güvenlik ürününü algılamak için kullanılabilir. Bu örnekteki ayarlar, yazılımı kesinlikle içermeyen makineleri veya belirtilenin dışındaki sürümlere sahip olan makineleri kapsar.

İster yükleme işlemi ister yükseltme işlemi için bu bilgisayarlarda yazılım yükleme görevini yürütmenize olanak tanıdığından bu grup kullanışlıdır. "İçerir" veya "önekine sahip" gibi farklı işleçler kullanabilirsiniz.

Daha Fazla > Dinamik Grup Şablonları altında Yeni Şablon'u tıklatın.

Temel

Yeni Dinamik Grup şablonu için Ad ve Açıklama girin.

Zaman kurallarını etkinleştirmek için Zaman kurallarını kullan'ı seçin ve dinamik grup eşleştirmesinin etkinleştirileceği belirli bir saat ayarlayın.

İfade

1.İşlem menüsünde bir mantıksal işleç seçin: NAND (En az bir koşulun yanlış olması gerekir).

2.+ Kural Ekle öğesini tıklatıp bir koşul seçin:

Yüklü yazılım > Uygulama adı > = (eşittir) > ESET Endpoint Security

Yüklü yazılım > Uygulama sürümü > = (eşittir) > 6.2.2033.0

Zaman kuralları

Yeni dinamik grup şablonu için bir zaman aralığı ayarlayın. Ekle düğmesini tıklayın. Saat alanını tıklayın ve açılır menüden Başlangıç saati ve Bitiş saati'ni seçin. Sıklığı (Her gün, İş Günü, Hafta Sonu) veya haftanın gününü ve saatini seçin. Seçilen süre 1 dakikadan daha fazla ve 24 saatten az olmalı. Başlangıç saati ve Bitiş saati ayarlandıktan sonra, Süre sütunu ayarlanan saatin süresini görüntüler. Daha fazla zaman aralığı ekleyebilirsiniz.

Özet

Yapılandırılan ayarları gözden geçirin ve şablonu oluşturmak için Bitti'yi tıklatın. Bu yeni şablon, tüm şablonların yer aldığı listeye eklenir ve daha sonra yeni bir Dinamik Grup oluşturmak için kullanılabilir.