ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET Business Account kullanıcılarını eşleştir

Bir ESET Business Account kullanıcısını ESET PROTECT ürününde eşleştirmek için aşağıdaki adımları uygulayın:

1.ESET Business Account aracında yeni kullanıcı oluştururken kullandığınız hesapla ESET Business Account ürününe giriş yapın; bu aşamada yeni oluşturulan kullanıcı hesabını kullanmayın.

2.ESET PROTECT Web Konsolu'nu açın. Daha Fazla > Kullanıcılar'ı tıklayın > Eşlenen hesaplar'ı seçin > Yeni Ekle düğmesini tıklayın.

cloud_add_users_6

3.Hesap tanımlayıcısı altında Seç'i tıklayın.

cloud_add_users_7

4.ESET Business Account aracında oluşturduğunuz kullanıcıyı seçin ve Tamam'ı tıklayın.

cloud_add_users_8

5.Ana Gruplar - Ana Grup, halihazırda etkin olan kullanıcının atanan izin kümesine dayalı olarak otomatik olarak algılanır.


example

Örnek senaryo:

Halihazırda etkin olan kullanıcı hesabı, Yazılım Yükleme İstemci Görevi için Yazma erişim hakkına sahiptir ve kullanıcı hesabı Ana Grubu "Department_1" şeklindedir. Kullanıcı yeni bir Yazılım Yüklemesi İstemci Görevi oluşturduğunda, "Department_1" otomatik olarak istemci görevi Ana Grubu olarak seçilir.

Önceden seçilen Ana Grup beklentinizi karşılamıyorsa Ana Grubu manuel olarak seçebilirsiniz.

6.İzin Kümeleri'nde, ESET Business Account aracında kullanıcı oluştururken kullanıcıya atadığınız izin düzeyini görebilirsiniz. Özel ESET PROTECT Erişim'ini seçtiyseniz kullanıcıya izin kümesi atamanız gerekir (var olan bir izin kümesi olabilir veya yeni bir izin kümesi oluşturabilirsiniz). Bitir'i tıklatın.

cloud_add_users_9

7.ESET PROTECT Ürününe erişim izni verilen kullanıcılar, ESET PROTECT araçlarında ESET Business Account ürününü açma seçeneğini görür.

cloud_open