Nasazení Agenta prostřednictvím GPO nebo SCCM

Agenta můžete nasadit lokálně, vzdáleně, nebo využít doménovou politiku (GPO) či nástroje určené pro hromadné nasazení aplikací – například SCCM, Symantec Altiris či Puppet.GPO/SCCM skript pro nasazení agenta na Windows můžete vytvořit v sekci Instalační balíčky pomocí tlačítko Vytvořit instalační balíček nebo po kliknutí na Rychlé odkazy > Windows zařízení.

1.Jako platformu vyberte Windows, dále možnost Přizpůsobit instalační balíček a Využít pro nasazení GPO nebo SCCM.

2.Pokud souhlasíte se zasíláním informací o pádech a anonymních telemetrických dat do společnosti ESET (verze a typ operačního systému, verze produktu ESET a další informace související s produktem), zaškrtněte možnost Zapojit se do programu vylepšování produktu.

3.Nadřazená skupina (volitelné) – vyberte nadřazenou skupinu, do níž se v ESET PROTECT Cloud Web Console zařízení umístí po nainstalování agenta. Vybrat můžete již existující nebo vytvořit novou statickou skupinu, do níž se zařízení umístí po nainstalování balíčku.

4.Název serveru (volitelné) – zadejte název nebo IP adresu ESET PROTECT Cloud Serveru. V případě potřeby můžete zadat Port (standardně 2222).

5.arrow_down_business Přizpůsobit další nastavení

6.Klikněte na tlačítko Dokončit.

7.Stáhněte si GPO/SCCM skript a instalační balíčky agenta (32-bit, 64-bit, ARM64). Alternativně si instalační .msi balíčky agenta můžete stáhnout z webových stránek společnosti ESET.

Kliknutím na jeden z níže uvedený odkazů si zobrazíte návod krok za krokem pro nasazení ESET Management Agenta:

Nasadit ESET Management Agenta prostřednictvím GPO (Group Policy Object) – Články v databázi znalostí nemusí být dostupné ve vašem jazyce.

Nasadit ESET Management Agent prostřednictvím SCCM (Software Center Configuration Manager)