ESET Online pomocník

Vyhľadať Slovenčina
Vyberte kategóriu
Vyberte kapitolu

Sprievodca vytvorením novej politiky

Politiky sú rozdelené do kategórií podľa bezpečnostných produktov spoločnosti ESET. Kategória Vstavané politiky obsahuje prednastavené politiky a kategória Vlastné politiky zobrazuje kategórie všetkých politík, ktoré ste manuálne vytvorili.

Pomocou politík môžete konfigurovať produkty spoločnosti ESET rovnako ako v okne rozšírených nastavení v samotnom produkte. Na rozdiel od politík v Active Directory politiky nástroja ESET PROTECT On-Prem nemôžu prenášať skripty alebo príkazy.

Začnite písať do vyhľadávacieho poľa pre vyhľadávanie v rámci rozšírených nastavení (napr. „HIPS“). Budú zobrazené všetky nastavenia HIPS. Ak kliknete na ikonu information v pravom hornom rohu, zobrazí sa stránka Online pomocníka týkajúca sa konkrétneho nastavenia.

policies_manage

Prispôsobenie filtrov a rozloženia

Môžete si prispôsobiť aktuálne zobrazenie obrazovky Web Console:

Správa bočného panela a hlavnej tabuľky.

Pridanie filtra a uložené predvoľby filtrov. Na filtrovanie zobrazených položiek môžete použiť značky.

Vytvorenie novej politiky

1.Kliknite na Akcie > Nová.

2.Zadajte základné informácie o politike, ako napríklad Názov a Popis (voliteľné). Kliknite na Vyberte značky pre priradenie značiek.

3.V sekcii Nastavenia vyberte správny produkt.

4.Použite príznaky pre pridanie nastavení, ktoré budú politikou upravené.

5.Vyberte klientske zariadenia, pre ktoré má byť daná politika určená. Kliknite na Priradiť pre zobrazenie všetkých statických a dynamických skupín vrátane zariadení, ktoré do týchto skupín patria. Vyberte zariadenie, na ktoré chcete politiku uplatniť, a kliknite na OK.

6.Skontrolujte nastavenia danej politiky a kliknite na Dokončiť.