ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Prohlídka ESET PROTECT On-Prem

Při prvním přihlášení do Web Console se zobrazí Prohlídka ESET PROTECT On-Prem.

Tento průvodce vás seznámí s nejdůležitějšími částmi ESET PROTECT Web Console, představí ESET Management Agenta a bezpečnostní řešení ESET. Přiblíží vám záložku Nástěnka, Počítače, Detekce, nastíní fungování úloh, politik, ukáže možnosti tvorby oznámení a představí vám funkci zajišťující automatickou aktualizace produktu.

V posledním kroku Prohlídky ESET PROTECT On-Prem klikněte na tlačítko Ochránit zařízení a začněte nasazovat ESET Management agenty na počítače ve své síti. Instalační balíček agenta si můžete kdykoli vytvořit ručně (bez použití průvodce) v sekci Instalační balíčky, kde klikněte na tlačítko Vytvořit instalační balíček.

product_tour

Prohlídku ESET PROTECT On-Prem můžete kdykoli ukončit kliknutím na tlačítko X. Tím přejdete přímo do ESET PROTECT Web Console. Po příštím přihlášení do ESET PROTECT Web Console se Prohlídka ESET PROTECT On-Prem již automaticky nezobrazí.

Prohlídku ESET PROTECT On-Prem si můžete kdykoli zobrazit kliknutím na information Nápověda > Prohlídka ESET PROTECT On-Prem.


note

Po prvním přihlášení do ESET PROTECT Web Console doporučujeme spustit klientskou úlohu pro aktualizaci operačního systému na serveru, kde běží ESET PROTECT On-Prem. Tím si zajistíte, že budete používat plně aktualizovaný operační systém, což má vliv na jeho bezpečnost a výkon.