ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Uživatelské nastavení

V této části můžete konfigurovat osobní uživatelské nastavení. K nastavení uživatelského účtu se dostanete po kliknutí na jméno účtu v pravém horním rohu webové konzole ESET PROTECT (vedle tlačítka Odhlásit). Do webové konzole ESET PROTECT můžete být přihlášeni z různých webových prohlížečů, počítačů nebo mobilních zařízení současně. Naleznete zde rovněž informace o tom, z kolika zařízení jste přihlášeni.


note

Provedené nastavení se týká výhradně aktuálně přihlášeného uživatele.

Nastavení motivu

V této části si můžete vybrat motiv, ve kterém chcete ESET PROTECT On-Prem používat:

Světlý (výchozí)

Tmavý

Barevný motiv systému – barevný motiv webové konzole odpovídá barevnému motivu operačního systému.

Z rozbalovacího menu si vyberte motiv, který chcete použít:

user_settings_theme

Vybraný motiv zůstane aktivní po odhlášení a opětovném přihlášení do Web Console.

Nastavení času


note

Každý uživatel webové konzole ESET PROTECT může mít nastaveno vlastní časové pásmo. Specifické nastavení časového pásma se použije pro každého uživatele bez ohledu na to, odkud přistupuje k webové konzole ESET PROTECT.

ESET PROTECT On-Prem ukládá veškerá data v koordinovaném světovém čase, tedy v UTC (Coordinated Universal Time). UTC čas je automaticky převeden do časového pásma, ve kterém používáte webovou konzoli ESET PROTECT (v potaz se bere střídání času). Webová konzole ESET PROTECT údaje zobrazí v lokálním čase, ve kterém webová konzole ESET PROTECT běží (nikoli v UTC). Nastavení zobrazení času v webové konzoli ESET PROTECT můžete kdykoli přepsat ve svém uživatelském účtu.

Pokud nechcete zobrazovat čas v lokálním čase, odškrtněte možnost Použít lokální čas prohlížeče a vyberte si časové pásmo ručně. Dále se rozhodněte, zda se má zohledňovat posun způsobený letním časem.

time_zone01


important

V některých částech webové konzole můžete narazit na možnost použití jiného časového pásma. Při vytváření podmínky spuštění se automaticky použije časové pásmo z ESET PROTECT Web Console. Volitelně můžete vybrat možnost Použít lokální čas cíle, čímž zajistíte, že se k provedení úlohy použije čas na cílovém zařízení, místo časového pásma, ve kterém je ESET PROTECT Web Console.

Změny týkající se času uložíte pomocí tlačítka Uložit nastavení času.

Uložený stav uživatele

Pokud chcete obnovit uživatelské rozhraní na výchozí hodnoty (nastavení sloupců, zapamatované filtry, připnuté nabídky atp.), použijte možnost Obnovit uložený stav uživatele. To zahrnuje Prohlídku ESET PROTECT On-Prem, velikost sloupců tabulky, zapamatované filtry, zvýrazněná menu aj.

reset_stored_user_data

Zapamatovaná zařízení

Zapomenout přihlášení na zapamatovaných zařízeních – pro další práci se zařízením bude nutné provést nové dvoufázové ověření.

Aktivní relace

V této části naleznete informace o aktivních relacích (kolikrát je uživatel přihlášen). K dispozici jsou tato data:

Uživatelské jméno aktuálně přihlášeného uživatele.

Podrobnosti o počítači, ze kterého je přistupováno k Web Console – webový prohlížeč a operační systém.

IP adresa zařízení, ze kterého je uživatel k webové konzoli ESET PROTECT připojen. IP adresa webového serveru, na kterém běží webová konzole ESET PROTECT, se zobrazí v závorkách. Pokud je webová konzole ESET PROTECT nainstalována na stejném zařízení jako ESET PROTECT Server, zobrazí se 127.0.0.1.

Datum a čas přihlášení.

Jazyk zvolený pro webovou konzoli ESET PROTECT.

active_sessions

Aktuální relace je označena štítkem Tato relace. Pokud chcete aktivní relaci odpojit, klikněte na Odpojit.