ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

Yönetilen bilgisayarlardaki veya gruplardaki olaylar

Bu seçenek, Dinamik Gruplara değil, olay günlüğünden filtrelenen sistem olaylarına dayalı bildirimler için kullanılır. Bildirime temel olacak günlük kategorisini ve filtreler için mantıksal işleci seçin.

Kategori - Aşağıdaki etkinlik kategorilerden seçin:

Güvenlik duvarı algılaması

Antivirus tehdidi

Tara

HIPS

ESET Inspect uyarılar

Engellenen Dosya

Bilgisayar ilk kez bağlandı

Bilgisayar kimliği kurtarıldı

Bilgisayar klonlama sorusu oluşturuldu

Yeni MSP müşterisi bulundu

Seçilen kategoriye göre, Ayarlar > Filtreleme Ölçütü altında mevcut etkinlikleri içeren bir liste yer alır. Filtrelerdeki değerler, doğrudan istemciler tarafından gönderilen etkinliklerle karşılaştırılır. Mevcut değerlerin kesin bir listesi yoktur.

İzlenen statik gruplar - Seç veya Yeni grup oluştur'u tıklayın ve bildirim almak istediğiniz izlenen cihazları daraltmak için statik grupları seçin. Herhangi bir statik grup seçmezsiniz erişiminiz olan tüm cihazlar için bildirimler alırsınız.

Sessize alınan cihazları atla - Bu onay kutusunu işaretlerseniz sessize alınan bilgisayarlara ilişkin bildirim almazsınız. (Sessize alınan bilgisayarlar bildirimlerin dışında tutulur.)

Ayarlar

Ayarlar altında, bir İşleç ve filtre için değerler (Filtreleme Ölçütü) seçin. Yalnızca bir işleç seçilebilir ve tüm değerler, bu işleç kullanılarak birlikte değerlendirilir. Filtre için yeni değer eklemek üzere Filtre Ekle'yi tıklatın.

Varsayılan mesaj içeriğinin bilgilendirici bir amacı vardır; özelleştiremezsiniz. Bir bildirim aracılığıyla teslim edilen mesajı Dağıtım bölümünde özelleştirebilirsiniz.