ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

Sosyal medya ile giriş başarısız - E-posta adresi zaten kullanılıyor

Sosyal medya düğme kullanımı sırasında halihazırda kullanılan bir e-posta adresiyle ilgili aşağıdaki hata iletilerinden birini alırsanız bu sorunu nasıl çözersiniz?

E-posta adresi başka bir ESET HOME hesabıyla zaten ilişkilendirilmiş. Farklı bir e-posta adresi kullanın veya aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak giriş seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir ESET HOME hesabı aynı e-posta adresiyle zaten oluşturulduğunda ancak farklı bir Apple/Google hesabına bağlı olduğunda bu hata iletisi görüntülenir.

Bu sorunu çözmek için:

ESET HOME hesabınız için kayıtlı e-posta ve parolanız ile giriş yapın veya

Halihazırda ESET HOME hesabınızla bağlanmış olan farklı bir Apple/Google hesabı kullanın.


example

Örnek

ESET HOME hesabınız, e-posta adresi esetemail_1@gmail.com ile oluşturulmuş ve esetemail_2@gmail.com sosyal medya hesabına bağlanmış.

Google sosyal medya düğmesini kullanarak giriş yapmaya ve esetemail_1@gmail.com e-posta adresini kullanmaya çalışıyorsunuz, ancak esetemail_1@gmail.com adresine kayıtlı olan ESET HOME hesabınız halihazırda esetemail_2@gmail.com Google sosyal medya hesabına bağlı olduğundan yukarıda belirtilen hata iletisini alırsınız.

Google sosyal medya düğmesini kullanarak ESET HOME hesabına başarılı bir şekilde giriş yapmak için sosyal hesabı kullanın: esetemail_2@gmail.com.

E-posta adresi başka bir ESET HOME hesabıyla zaten ilişkilendirilmiş. Lütfen Google/Apple hesabınızla giriş yapın ve hesap ayarlarında Apple/Google hesabınızı bağlayın.

ESET HOME hesabı zaten aynı e-posta adresiyle oluşturulduğunda ancak giriş yapmak için yanlış bir sosyal medya düğmesi kullandığınızda bu hata iletisi görüntülenir.

Bu sorunu çözmek için:

1.Doğru sosyal medya düğmesini kullanarak Apple/Google hesabınızla ESET HOME hesabınıza giriş yapın (hata iletisi önerisine dayalı olarak mevcut düğmeyi seçin).

2.Ekranınızın (PC kullanıcıları) sağ üst köşesinde veya sol menü düğmesinde (akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için) giriş yaptığınız e-posta adresini tıklayın.

3.Hesabım'ı tıklayın.

4.Sosyal medya ile giriş bölümünde, ESET HOME hesabınızı Google veya Apple Kimliği ile bağlayın.


example

Örnek

ESET HOME Hesabınız esetemail@gmail.com Apple hesabına bağlıdır. Google düğmesini kullanarak Apple hesabınızla giriş yapmaya çalışıyorsunuz, ancak ESET HOME hesabınız esetemail@gmail.com Apple sosyal hesabına bağlı olduğu için yukarıda belirtilen hata iletisini alıyorsunuz.

esetemail@gmail.com sosyal hesabını kullanarak ESET HOME hesabında başarılı bir şekilde oturum açmak için Apple sosyal medya düğmesini kullanın.