ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

Abonelik paylaşma


important

Bu özelliğin aboneliği (yazılımı kullanma hakkını) yalnızca ailenizin bir üyesiyle veya bir arkadaşınızla paylaşmanıza izin verdiğini unutmayın. Bu, aboneliği ticari amaçlar için satma veya paylaşma hakkı olarak düşünülemez.

Aboneliğiniz aşırı kullanılmamışsa ve kullanılabilir bir abonelik biriminiz varsa bunu ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz:

1.ESET HOME hesabınızla ilişkilendirilen aboneliklerin listesinde paylaşmak istediğiniz aboneliği seçip Aboneliği aç'ı tıklayın.

2.Aboneliği paylaş'ı tıklayın.

3.Paylaşmak istediğiniz cihaz sayısını seçin. Korumak için, aboneliğinizde sahip olduğunuz boş abonelik birimi sayısı kadar cihaz seçebileceğinizi unutmayın.

4.Abonelik biriminizi paylaşmak istediğiniz kişinin e-posta adresini yazın.

5.Onaylamak için Aboneliği paylaş'ı tıklayın.

6.Anladım'ı tıklayın. E-posta adresinin sahibi abonelik davetiyesi ile cihazında korumayı etkinleştirme ile ilgili daha fazla bilgi içeren bir e-posta alır. Bu işlem için ESET HOME hesabına giriş yapılması veya hesapta oturum açılması gerekir.

7.ESET HOME hesabına başarıyla giriş yaptıktan sonra alıcının davetiyeyi kabul etme veya reddetme seçeneği vardır. Davetiye kabul edildikten sonra alıcı paylaşılan abonelik türüne bağlı olarak etkinleştirilen ürünü doğrudan cihazına indirebilir veya bağımsız yükleyici ya da Live installer ile yüklenmiş bir ürünü etkinleştirmek için ESET HOME hesabını kullanabilir. Alıcının abonelik listesinde uygun sayıda paylaşılan abonelik birimini içeren bir paylaşılan abonelik görüntülenir.

Adım adım görsel kılavuz için ESET Bilgi Bankası makalesine bakın (tüm dillerde mevcut değildir).


note

Paylaşılan abonelik birimleri, abonelik ayrıntıları sayfasındaki Cihaza genel bakış listesinde görünür. Kullanıcının e-posta adresi ve geçerli durumu her paylaşılan abonelik birimini temsil eder. Üç nokta menü simgesini three_dots_menutıklayıp Geri çek'i seçerek davetiyenizi iptal edebilir veya abonelik biriminizi paylaşmayı durdurabilirsiniz.