Bendrinti licenciją

Jei jūsų licencija nėra pereikvota ir yra laisva vieta, galite pasidalyti ja su savo šeima ir draugais.

1.Su jūsų ESET HOME paskyra susietų licencijų sąraše pasirinkite licenciją, kurią norite bendrinti, ir spustelėkite Atidaryti licenciją.

2.Spustelėkite Bendrinti apsaugą.

3.Pasirinkite įrenginių, kuriems norite bendrinti apsaugą, skaičių. Turėkite omenyje, kad galite pasirinkti tik tiek įrenginių, kiek jūsų licencijoje yra laisvų vietų.

4.Įveskite asmens, su kuriuo norite bendrinti licencijos vietas, el. pašto adresą.

5.Spustelėkite Siųsti apsaugą, kad patvirtintumėte. El. pašto adreso savininkas gaus el. laišką su licencijos kvietimu ir papildoma informacija apie apsaugos aktyvinimą įrenginyje. Vykdant šį procesą reikia prisiregistruoti arba prisijungti prie ESET HOME paskyros.

6.Sėkmingai prisijungęs prie ESET HOME paskyros, jūsų draugas turės galimybę priimti arba atmesti kvietimą. Kai kvietimas bus priimtas, jūsų draugas galės tiesiogiai atsisiųsti aktyvintą produktą į savo įrenginį, atsižvelgiant į bendrinamos licencijos tipą, arba naudoti savo ESET HOME paskyrą, kad aktyvintų produktą, įdiegtą naudojant atskirą diegimo programą arba diegimo įrankį. Jūsų draugo licencijų sąraše bus rodoma bendrinama licencija su atitinkamu bendrinamų vietų skaičiumi.

Nuoseklaus vaizdinio vadovo ieškokite ESET žinių bazės straipsnyje (pasiekiama ne visomis kalbomis).


note

Jūsų licencijos bendrinamos vietos bus rodomos licencijos išsamios informacijos puslapio sąraše Įrenginiai. Kiekvieną bendrinamą vietą nurodo naudotojo el. pašto adresas ir jos dabartinė būsena. Galite atšaukti kvietimą arba nustoti bendrinti savo vietą spustelėdami meniu piktogramą three_dots_menu ir pasirinkdami Atšaukti.