ESET interneto žinynas

Paieška Lietuvių
Pasirinkite kategoriją
Pasirinkite temą

Prenumeratos bendrinimas


important

Atminkite, kad ši funkcija leidžia bendrinti prenumeratą (teisę naudoti programinę įrangą) tik su šeimos nariu ar draugu. Tai nelaikoma teise perparduoti ar dalytis prenumerata komerciniais tikslais.

Jei jūsų prenumerata nėra pereikvota ir turite laisvų prenumeratos vietų, galite bendrinti ją su šeima ir draugais:

1.Prenumeratų, susietų su jūsų ESET HOME paskyra, sąraše pasirinkite prenumeratą, su kuria norite bendrinti, ir spustelėkite Atverti prenumeratą.

2.Spustelėkite Bendrinti prenumeratą.

3.Pasirinkite įrenginių, su kuriais norite bendrinti, skaičių. Atminkite, kad galite pasirinkti tik tiek norimų apsaugoti įrenginių, kiek turite laisvų prenumeratos vietų.

4.Įveskite asmens el. pašto adresą, su kuriuo norite bendrinti prenumeratos vietą.

5.Spustelėkite Bendrinti prenumeratą, kad patvirtintumėte.

6.Spustelėkite Supratau. El. pašto adreso savininkas gaus el. laišką su kvietimu į prenumeratą ir daugiau informacijos apie apsaugos aktyvinimą įrenginyje. Šiam procesui reikia prisijungti arba prisiregistruoti prie ESET HOME paskyros.

7.Sėkmingai prisijungus prie ESET HOME paskyros, gavėjas kvietimą gali priimti arba atmesti. Kai kvietimas bus priimtas, gavėjas galės tiesiogiai atsisiųsti aktyvintą produktą į savo įrenginį, atsižvelgiant į bendrinamos prenumeratos tipą, arba naudoti savo ESET HOME paskyrą, kad aktyvintų produktą, įdiegtą naudojant atskirą arba tiesioginį diegimo įrankį. Bendrinama prenumerata su atitinkamu bendrinamų vietų skaičiumi rodoma gavėjo prenumeratų sąraše.

Nuoseklaus vaizdinio vadovo ieškokite ESET žinių bazės straipsnyje (pasiekiama ne visomis kalbomis).


note

Bendrinamos prenumeratos vietos rodomos prenumeratos informacijos puslapio sąraše Įrenginio apžvalga. Naudotojo el. pašto adresas ir dabartinė būsena atitinka kiekvieną bendrinamą prenumeratos vietą. Galite atšaukti kvietimą arba nustoti bendrinti prenumeratos vietą spustelėdami trijų taškelių meniu piktogramą three_dots_menuir pasirinkdami Atšaukti.