Fiktyvios paskyros problema

Pranešimų siuntimas dėl fiktyvios paskyros priklauso nuo situacijos.

Saugos patarimas: sukurkite „fiktyvią „Windows“ paskyrą

Problema: reikia „fiktyvios „Windows“ paskyros“

Jeigu fiktyvi paskyra yra sukurta ir jūs pažymite savo įrenginį kaip pamestą, „ESET Anti-Theft“ blokuos prieigą prie jūsų aktyvių vartotojo paskyrų, kad būtų apsaugoti jūsų slapti duomenys. Bet kam, bandančiam naudoti jūsų įrenginį, bus leidžiama naudoti tik fiktyvią paskyrą. Fiktyvi paskyra yra svečio paskyros forma su ribotomis teisėmis ir ji bus naudojama kaip numatytoji sistemos paskyra, kol jūsų įrenginys nebus pažymėtas kaip atgautas – taip bus neleidžiama niekam prisiregistruoti prie kitų vartotojų paskyrų arba pasiekti vartotojo duomenis. Fiktyvi paskyra padeda ESET Anti-Theft surasti pamestą arba pavogtą kompiuterį stebint jo buvimo vietą ir naudojimą.


important

Svarbu

Prisijungus prie fiktyvios paskyros, kai kompiuterio būsena yra įprastinė, kam nors prisijungus prie šios paskyros, į jūsų el. paštą bus išsiųstas pranešimas su informacija apie įtartiną veiklą kompiuteryje. Gavę šį pranešimą galėsite nuspręsti, ar norite pažymėti kompiuterį kaip pamestą.

Dabar galite įjungti Fiktyvią paskyrą. Spustelėkite Sukurti šalia Fiktyvios paskyros būsena skirtuke Parametrai, esančiame ESET Anti-Theft saityno sąsajoje.