Pranešimai

ESET Anti-Theft suteikia galimybę siųsti norimus pranešimus į pamestą / pavogtą įrenginį naudojant funkciją Pranešimai. Funkciją Pranešimai galima naudoti tik kai įrenginys būsena yra „Pamestas“.


important

Svarbu

Rekomenduojame šia funkcija naudotis atsargiai, o nusprendus ja pasinaudoti įsitikinti, kad surinkta pakankamai duomenų jūsų įrenginio vietai nustatyti. Jeigu buvimo vieta nežinoma, o vagis pastebės jūsų pranešimą, jis gali išjungti jūsų įrenginį, tada prarasite galimybę jį susekti

Skirtuke Pranešimai įrenginio fiktyviai paskyrai kaip tapetą galite nustatyti teksto pranešimą. Įveskite pranešimą į lauką Pranešimo tekstas.

„Windows“ kompiuteryje galite pasirinkti pageidaujamą Fono paveikslėlį su pranešimo tekstu, pasirinkdami parinktį Naujas pranešimas skirtuke Pranešimai. Iš skirtuko Veikla, kuris bus naudojamas kaip pranešimo fonas. Ši parinktis pasiekiama tik „Windows“ įrenginiuose.

Jei prieš siųsdami norite peržiūrėti, kaip pranešimas atrodo, spustelėkite Peržiūrėti ir siųsti. Spustelėjus Siųsti į įrenginį jūsų pranešimas bus pristatytas per 5 minutes nuo pamesto įrenginio prisijungimo prie interneto ir automatiškai parodytas kaip tapetas pamesto / pavogto įrenginio fone.

Rekomenduojami pranešimo šablonai

Nurodyta, kad šis įrenginys pamestas, ir jis yra stebimas. Nedelsdami kreipkitės į policiją arba susisiekite su įrenginio savininku naudodami [my@email.com]!

Grąžinkite mano įrenginį.

Šis įrenginys buvo pavogtas. Ką tik jus nufotografavome saityno kamera ir susisiekėme su policija. Nedelsdami grąžinkite įrenginį savininkui!

Kaip atšaukti pranešimą, kurį išsiuntėte į savo įrenginį

1.Kairėje spustelėkite skirtuką Pranešimų istorija.

2.Jei norite sustabdyti pranešimo siuntimą dar kartą, spustelėkite Atšaukti.