ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Oznámení

V případě událostí týkajících se účtu, zařízení nebo licence generuje ESET HOME oznámení. Ta se zobrazují po přihlášení k webovému portálu ESET HOME na panelu Oznámení v pravém horním rohu obrazovky. V této části si můžete zvolit, zda chcete zobrazit Všechna nebo jen ta Důležitá oznámení. Oznámení kategorizujeme dle závažnosti na:

Modré (informativní) – př., pokud je zařízení přidané k licenci

Oranžové (důležité) – př., pokud platnost licence brzy vyprší

Červené (upozorňující) – př., pokud platnost licence vypršela

Pokud pochází oznámení z části Licence nebo Zařízení, zobrazí se ikonka oznámení u příslušné části s konkrétní barvou důležitosti a počtem nepřečtených oznámení.

notifications

Odebrání oznámení

Oznámení lze ručně odstranit v portálu nebo aplikaci v panelu Oznámení.

1.Přihlaste se k portálu ESET HOME nebo do MyESET_FavIcon_64x64-01-01 aplikace.

2.Otevřete si panel Oznámení.

3.Klikněte na X nebo v aplikaci přejeďte prstem doleva, a ťukněte na ikonu koše delete_icon. Oznámení se již nebude zobrazovat.

Při odstraňování oznámení souvisejících s licencemi/zařízeními se také sníží počet v oznamovacích ikonkách. Oznámení se odstraní samo, pokud vyřešíte problém před jeho odebráním z Oznámení.


important

Odstranění oznámení a zmizení ikonky na domovské obrazovce neznamená, že jste problém vyřešili. Oznámení bude stále hlášeno u konkrétního zařízení nebo licence, dokud případný problém nevyřešíte.

Oznámení v aplikaci