Strojové učení

ESET pracuje s algoritmy strojového učení pro detekci a blokování hrozeb už od roku 1990. Neurální síť jsme přidali do detekčního jádra produktů v roce 1998.

Strojové učení zahrnuje DNA detekce, které využívají modely založené na strojovém učení pro efektivní práci s i bez pomoci cloudového připojení. Algoritmy strojového učení jsou nedílnou součástí počátečního třídění a klasifikace příchozích vzorků a jejich umístění do imaginární „mapy kybernetické bezpečnosti“.

ESET vyvinula své vlastní jádro strojového učení, které kombinuje sílu neurální sítě (jako je hloubkové učení a long short-term memory) a ručně vybranou skupinu šesti klasifikačních algoritmů. Umožňuje generovat konsolidovaný výstup a pomoci správně označit příchozí vzorek jako čistý, potenciálně nechtěný nebo škodlivý.

Jádro strojového učení ESET je vyladěné ke spolupráci s dalšími ochranný technologiemi, jako je DNA, sandbox a analýza paměti, jakož i s extrakcí behaviorálních funkcí, aby poskytovalo nejlepší míru detekce a co nejmenší množství falešných detekcí.

Konfigurace skeneru v Rozšířeném nastavení produktu ESET

ESET produkty pro domácnosti na platformě Windows (od verze 13.1)

ESET produkty pro koncová zařízení na platformě Windows (od verze 7.2)