ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Ochrana bankovnictví a online plateb

Ochrana bankovnictví a online plateb představuje další vrstvu ochrany, která má chránit vaše finanční údaje během online transakcí.

ESET Internet Security a ESET Smart Security Premium obsahují vestavěný seznam předdefinovaných webových stránek, které se otevírají v zabezpečeném prohlížeči. V konfiguraci produktu můžete tento seznam upravovat nebo rozšiřovat o další stránky.

Pokud chcete v zabezpečeném režimu spouštět všechny podporované internetové prohlížeče, je nutné aktivovat možnost Zabezpečit všechny prohlížeče.

Více informací o této funkci naleznete v ESET Databázi znalostí:

Jak používat ochranu bankovnictví a online plateb?

Jak dočasně nebo trvale vypnout ESET Ochranu bankovnictví a online plateb

Ochrana bankovnictví a online plateb – nejčastější chyby

Pro zajištění zabezpečeného prohlížení internetu je nezbytné použití šifrované komunikace pomocí protokolu HTTPS. Ochrana bankovnictví a online plateb je dostupná v níže uvedených internetových prohlížečích:

Internet Explorer 8.0.0.0

Microsoft Edge 83.0.0.0

Google Chrome 64.0.0.0

Firefox 24.0.0.0

Ochrana bankovnictví a online plateb ve vašem oblíbeném internetovém prohlížeči

Pokud spustíte ochranu bankovnictví a online plateb přímo z hlavního okna produktu ze záložky Nástroje, otevře se internetový prohlížeč, který máte ve Windows nastaven jako výchozí. V ostatních případech, kdy si spustíte vámi preferovaný internetový prohlížeč (nikoli z produktu ESET), budete po přístupu na adresu uvedenou na seznamu chráněných webových stránek přesměrováni do zabezpečeného prohlížeče produktem ESET, který bude ten stejný, který právě používáte.