Інтерактивна довідка ESET

Виберіть тему

Початок роботи з ESET Secure Authentication Web Console

Якщо інстальовано всі необхідні компоненти ESA, потрібно встановити певну базову конфігурацію в ESA Web Console.

На робочому столі двічі клацніть ярлик ESA Web Console.


note

Сертифікат ESA Web Console

ESA Web Console використовує самозавірений сертифікат. У разі спроби доступу до консолі з комп’ютера, на якому не інстальовано Authentication Server з’явиться повідомлення про помилку сертифіката.

У разі доступу до веб-консолі через веб-барузер Mozilla Firefox із комп’ютера, на якому не інстальовано Authentication Server, також відображається повідомлення про помилку сертифіката.

arrow_down_businessЩоб уникнути повідомлення про проблеми з сертифікатом, додайте виключення.

Увійдіть на портал ESA Web Console

Увійдіть із обліковими даними для доступу, які створені дляESA Web Console під час інсталяції Сервер аутентифікації. Якщо в середовищі Active Directory (AD) використовується тип розгортання Active Directory Integration, увійдіть до системи, клацнувши Use domain authentication в підтримуваних браузерах. Для автентифікації домену використовуються ідентифікаційні дані користувача, який наразі активний на машині.

web-console_log-in

Активуйте інстальований екземпляр ESET Secure Authentication.

Web Console містить короткий огляд таких аспектів:

Users: загальна кількість користувачів, кількість користувачів з активованою 2FA, з не до кінця налаштованою 2FA та кількість заблокованих користувачів. Якщо кількість користувачів з увімкненою 2FA, незавершеним налаштуванням або заблокованих користувачів вища за 0, відповідне число можна натиснути, і з’явиться список таких користувачів.

Servers: стан (онлайн/офлайн) і версія інстальованої програми Authentication Server (AS). Якщо у вашому домені Active Directory кілька сайтів і для кожного з них інстальовано AS, у розділі Servers відображатиметься список усіх копій AS.

Components: список і кількість використовуваних компонентів ESA, а також кількість застарілих компонентів ESA. Щоб переглянути комп’ютери та служби, пов’язані із застарілими компонентами, натисніть число в стовпці Out of date.

License: кількість користувачів, залишок кредитів на SMS, скільки ще днів діятиме ліцензія.

Інформацію про налаштування 2FA для підтримуваних веб-програм див. у розділі Захист веб-програми, про налаштування 2FA для VPN – у розділі Захист VPN, про налаштування 2FA для Remote Desktop – у розділі Захист віддаленого робочого стола. Щоб настроїти 2FA для плагіна захисту входу в ОС Windows, див. інструкції з інсталяції цього плагіна. Щоб додати 2FA до системи єдиного входу, див. розділ Identity Provider Connector.


note

Відгук

Відгук про ESET Secure Authentication можна надіслати за допомогою розділу Submit feedback на консолі ESA Web Console. Цей розділ відображається, лише якщо інсталяцію ESET Secure Authentication активовано.

Увімкнення або вимкнення 2FA або FIDO для ESA Web Console

Щоб увімкнути або вимкнути 2FA для ESA Web Console, відкрийте Components > ESA Web Console і відповідно активуйте чи деактивуйте параметр Enable 2FA for Web Console або FIDO.

Якщо для користувача з правами адміністратора домену ввімкнено 2FA (за замовчуванням це так) або FIDO, доступ до екрана Active Directory Users and Computers > ESET Secure Authentication і консолі ESA Management Console блокується. Щоб увімкнути доступ до цих екранів, вимкніть 2FA і (або) FIDO для ESA Web Console.