Активувати ESET Secure Authentication

Активуйте систему ESA за допомогою ліцензії ESA і облікових даних ESET Business Account (EBA) або ESET MSP Administrator (EMA).

Можна придбати ліцензію в дистриб’ютора ESET або скористатися демонстраційною ліцензією (у файлі License.txt), що надається разом з інсталятором.

Порядок активації ESA Server

1.Запустіть ESA Web Console.

2.Клацніть Settings > License і виберіть потрібний метод активації:

ESET Business Account: варіант для зареєстрованих користувачів ESET Business Account (EBA), які мають ліцензію ESET Secure Authentication , імпортовану в EBA. Потрібно вказати ім’я користувача й пароль EBA (або EMA).
Цей тип активації також потрібен, якщо ви хочете використовувати одноразові SMS-паролі, оскільки він дає змогу додавати кредити на SMS.

Enter a License Key: варіант для користувачів, які придбали ліцензійний ключ ESET Secure Authentication.

Offline License: скористайтеся цим варіантом, якщо ESA використовуватиметься в автономному середовищі через те, що ESA Authentication Server не може підключитися до Інтернету. У цьому разі сервер із ліцензіями недоступний, тому для автентифікації будуть доступні лише певні методи.

3.Після активації ліцензії налаштуйте ім’я маркера (що відображатиметься в Mobile Application на телефонах користувача) в розділі Settings > Mobile application > Account name.

Активація ESA за допомогою облікових даних входу EBA або EMA

1.В ESA Web Console натисніть Settings > License.

2.Вибрати ESET Business Account.

3.Уведіть облікові дані для входу в EBA або EMA.

4.Якщо у вашому обліковому записі EBA або EMA є тільки одна ліцензія ESA і не створено жодного місця, активація виконується відразу. В іншому разі для активації необхідно вибрати потрібну ліцензію або місце (пул ліцензій).

5.Натисніть Activate.

Додаткова інформація щодо активації ESA з використанням EBA.


note

Використання робочих місць у ліцензії

Кожний користувач, який увімкнув один із методів автентифікації (навіть якщо він не працює), займає одне робоче місце з ліцензії.

Якщо в розділі Settings > Enrollment > Default authentication types увімкнено будь-який тип автентифікації за замовчуванням, кожний новий користувач займатиме робоче місце з ліцензії.