ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Webový strážce

Webový strážce umožňuje dětem citlivě objevovat svět internetu. S ohledem na jejich věkovou skupinu jim zobrazuje vhodný obsah. Zadejte do aplikace ESET Parental Control for Android věk svého dítěte. Aplikace automaticky zvolí kategorie vhodných webových stránek. Přístup na nevhodné stránky, např. s tematikou hazardu a pornografie, bude ve výchozím stavu blokován.

V aplikaci jsou přednastaveny tři možnosti odvozené od věku vašeho dítěte. Každá obsahuje několik webových kategorií jako vhodné icon_unlimited nebo jako nevhodné icon_blocked. Rodiče mohou toto nastavení nejen měnit, ale i omezit každou ze samostatných kategorií. Počáteční nastavení je založené na věku dítěte.

webguard

Pokud se dítě pokusí přistoupit na zakázanou stránku, může rodiče požádat o odblokování dané stránky. Jestliže rodič žádost povolí, ve Webovém strážci se automaticky vytvoří výjimka a stránka bude pro dítě přístupná. Výjimka se vytvoří pouze pro konkrétní stránku. Výjimky lze vytvářet také ručně přímo z Přehledů Webového strážce. Přehledy naleznete v hlavním menu three_dots_menu nebo v historii prohlížení zaslané na e-mail rodiče.

Webový strážce je ve výchozím nastavení povolen a podporuje následující prohlížeče: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Opera mini, Vewd Browser, Dolphin, Mint, Silk, Microsoft Edge a Samsung Internet Browser.


note

Blokované

Pokud deaktivujete blokování nevhodných webových stránek, ale ponecháte webového strážce zapnutého, monitorování zůstane aktivní a budou sbírány informace o navštěvovaných stránkách v Přehledy > Webový strážce > Navštívené stránky s nevhodným obsahem.

Vynutit bezpečné hledání


warning

Podpora Android

Funkce bezpečné hledání je v produktu ESET Parental Control for Android je dostupná na OS Android 4.3 a novějším.

Bezpečné hledání produktu ESET Parental Control for Android filtruje zobrazené výsledky ve vyhledávačích (jako je Google, Yandex, Bing, Yahoo, DuckDuckGo). Pokud tuto možnost zapnete, ESET Parental Control for Android bude z výsledků vyhledávání odstraňovat explicitní a nevhodný obsah, který by se jinak vašim dětem při použití internetových vyhledávačů zobrazil. Vaše děti tak při vyhledávání informací na internetu nepřijdou do styku s obsahem, který pro ně není určen.