ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Přehledy

Denní shrnutí aktivity vašeho dítěte na jeho mobilním zařízení naleznete na domovské obrazovce ESET Parental Control for Android v sekci Denní přehledy.

Přehledy zobrazují čas, který vaše dítě strávilo používáním časově omezených aplikací a celkový čas používání zařízení dítěte.

V Mapě použití zjistíte, jakou činnosti provádí vaše dítě na svém zařízení. Graf zobrazuje v hodinových intervalech celkový čas strávený na zařízení.

Nejpoužívanější aplikace

Tato sekce zobrazuje dítětem nejpoužívanější aplikace, kategorie, ke kterým jsou přiřazené (neomezené, blokované, časově omezené), a celkový čas strávený jejich užíváním.

Ťuknutím na aplikaci získáte přístup k podrobnějším informacím. Zde můžete měnit kategorii aplikace nebo ťuknout na ikonu i pro zobrazení aplikace ve službě Google Play.

Nainstalované aplikace

Pokud vaše dítě instalovalo nové aplikace, najdete je v sekci Instalované aplikace. Ťuknutím na aplikaci si zobrazte podrobnější informace o ní. V této části lze změnit kategorii aplikací nebo ťuknout na ikonu i pro zobrazení více informací o aplikaci ve službě Google Play.

Nejnavštěvovanější stránky

V sekci Nejnavštěvovanější webové stránky naleznete kategorie webových stránek, které vaše dítě navštívilo. Ťuknutím na kategorii si zobrazíte podrobnější informace o jím navštívených webových stránkách. Zde můžete rovněž vybrat konkrétní webovou stránku, vytvořit pro ni výjimku a označit ji za vhodnou či nevhodnou.