ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Etkileşimli uyarılar

Tehdit uyarıları ve sistem bildirimlerinin (başarılı güncelleme mesajları gibi) ESET Mail Security tarafından nasıl işleneceğini yapılandırabilirsiniz. Örneğin Windows bildirim alanındaki görüntülenme süresi ve şeffaflığı (bu, yalnızca bildirimleri destekleyen sistemlerde geçerlidir).

Etkileşimli uyarıları göster

Windows bildirim alanında ESET Mail Security tarafından uyarı görüntülenmesini önlemek istiyorsanız, bu özelliği devre dışı bırakın.

Etkileşimli uyarıların listesi

Otomasyon için kullanışlıdır. Otomatikleştirmek istediğiniz öğeler için Kullanıcıya sor seçeneğinin işaretini kaldırın ve etkileşiminizi bekleyen uyarı penceresi yerine hangi eylemin gerçekleştirileceğini seçin.

Mesaj kutuları kısa metin mesajlarını veya soruları görüntülemek için kullanılır.

İleti kutularını otomatik olarak kapat

Bildirim pencerelerini belirli bir süre sonra otomatik olarak kapatmak içindir. Manuel olarak kapatılmazlarsa belirtilen süre geçtikten sonra uyarı pencereleri otomatik olarak kapatılır.

Onay iletileri

Düzenle seçeneğini tıkladığınızda, bir eylem gerçekleştirilmeden önce ESET Mail Security tarafından görüntülenen onay iletilerinin bir listesinin bulunduğu açılır pencere açılır. Onay iletilerine ilişkin tercihlerinizi özelleştirmek için onay kutularını kullanın.