ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

ESET Cloud Office Security

ESET Cloud Office Security vyžívá službu ESET LiveGuard Advanced k analyzování zcela nových hrozeb. K jejímu vyžití není vyžadována ESET konzole pro vzdálenou správu (ESET PROTECT On-Prem / ESET PROTECT). Informace související s odeslanými soubory a výsledky jejich analýzy jsou dostupné výhradně v ESET Cloud Office Security.

ESET Cloud Office Security neodesílá žádné informace o ESET konzole pro vzdálenou správu; ani v případě, kdy využívají stejný EBA/EMA účet.

ESET Cloud Office Security sdílí informace o detekcích s koncovými stanicemi aktivovanými licencí přidanou ve stejném EBA/EMA účtu

ESET Cloud Office Security může k analýze odeslat podezřelou přílohu zprávy a vzorky sdílené prostřednictvím Microsoft SharePoint, Teams, a dalších částí Office 365.

cloud_security_scheme

Analýza souboru odeslaného z ESET Cloud Office Security se skládá z následujících čtyř kroků.

1. Kontrola souboru

Při výskytu nového souboru v cloudovém úložišti skenovací jádro ESET soubor zpracuje a zkontroluje.

2. Analýza souboru

V případě, že skenovací jádro rozhodne o analýze souboru, zašle jej k analýze. Soubor zpracovávají a na výsledku analýzy se podílí čtyři samostatné detekční vrstvy. Pokud není analýza vyžadována, proces tímto končí.

3. Sdílení výsledku analýzy

Výsledek analýzy je uložen do databáze v cloudovém systému ESET. Zároveň je sdílen se všemi zařízeními aktivovanými licencí přidanou ve stejném účtu jako ESET LiveGuard Advanced.

4. Rozhodnutí ESET Cloud Office Security o provedení akce

Výsledek analýzy je rovněž zaslán zpět do ESET Cloud Office Security. Na základě nastavení v politiky se provede definovaná akce (léčit, odstranit, žádná akce). Více informací naleznete v online příručce v kapitole nastavení ochrany pro ESET LiveGuard Advanced.