ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Synchronizace ESET MSP Administrator s ESET PROTECT On-Prem

Požadavky

Licenční klíč pro ESET LiveGuard Advanced importovaný ve vašem účtu na portále ESET MSP Administrator

Nasazený ESET PROTECT On-Prem

Musí fungovat spojení mezi ESET PROTECT serverem a portálem ESET MSP Administrator


note

Pokud jste již importovali svůj účet EBA do webové konzole ESET PROTECT, klikněte v sekci Správa licence na tlačítko Synchronizovat. Tím vynutíte aktualizaci informací o licenci ve webové konzoli. V tomto případě není nutné znovu zadávat přihlašovací údaje do ESET MSP Administrator.

Synchronizace

1.Přihlaste se do webové konzole ESET PROTECT jako administrátor nebo jiný uživatel s dostatečným oprávněním.
 

2.Přejděte do sekce Další > Správa licence, klikněte na tlačítko Akce a vyberte možnost Přidat licenci.
 
protect_license_add
 

3.Vyberte možnost přihlášení pomocí ESET Business Account nebo ESET MSP Administrator a zadejte přihlašovací údaje ke svému účtu vytvořeném na portále ESET MSP Administrator.
 

4.Klikněte na tlačítko Přidat licence. Následně se do ESET PROTECT On-Prem přidají všechny licence, které máte v účtu nahrány.
 
esmc_lic2


important

Pokud budete přidávat licenční klíč ESET LiveGuard Advanced přímo do webové konzole, může se vám zobrazit chybové hlášení:

"Nepodařilo se přidat licenci prostřednictvím licenčního klíče: Licence je určena pro produkt, který není možné spravovat prostřednictvím ESET PROTECT On-Prem. Prosím, vložte jinou licenci."

ESET LiveGuard Advanced licenci importujte vždy prostřednictvím účtu vytvořeného na portále EBA nebo ESET MSP Administrator.