ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Zakoupení licence

MSP uživatelé

Licenci na ESET LiveGuard Advanced si můžete objednat prostřednictvím ESET MSP programu.


note

ESET MSP Administrator ve verzi 1 není podporován

Pokud používáte ESET MSP Administrator, ujistěte se, že využíváte verzi 2 (portál dostupný na adrese msp.eset.com). ESET MSP Administrator ve verzi 1 byl dostupný na adrese ema.eset.com. Tato adresa je nyní přesměrována na ESET MSP Administrator ve verzi 2. EMA ve verzi 1 nepodporuje ESET LiveGuard Advanced.

Uživatelé ESET Business Account

Zakupte si licenci u svého prodejce a přidejte ji do svého účtu na portále ESET Business Account. Synchronizujte importovanou licenci s ESET PROTECT On-Prem a můžete jej začít používat.

Uživatelé ESET Cloud Office Security

Veškeré licenční úrovně ESET Cloud Office Security obsahují funkce ESET LiveGuard Advanced. Licenci poznáte dle toho, že vedle ID licence je uveden štítek ESET LiveGuard. Pokud jste ESET Cloud Office Security licenci zakoupili v minulosti samostatně, její migraci na licenci zahrnující podporu této služby provedla společnost ESET automaticky.

Vyzkoušejte si ESET LiveGuard Advanced bezplatně v rámci ESET PROTECT.

Uživatelé ESET PROTECT si mohou přímo ze své cloudové konzole vyžádat bezplatnou 30denní zkušební licenci na ESET LiveGuard Advanced.

Kontaktujte nás

S dotazy týkající se licencování produktu a jeho nákupu se obraťte na lokální obchodní oddělení společnosti ESET. Podporu ESET můžete kontaktovat e-mailem, prostřednictvím chatu nebo telefonicky. Všechny kontakty naleznete na webových stránkách.