Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Bezpłatny klucz licencyjny produktu ESET

Pełna licencja programu ESET Internet Security nie jest darmowa.

Klucz licencyjny produktu ESET to niepowtarzalna kombinacja liter i cyfr oddzielonych dywizem dostarczona przez firmę ESET na potrzeby legalnego użytkowania programu ESET Internet Security zgodnie z Umową licencyjną użytkownika końcowego. Każdy użytkownik końcowy ma prawo używać klucza licencyjnego tylko w zakresie swoich uprawnień do korzystania z programu ESET Internet Security uzależnionych od liczby licencji przyznanych przez firmę ESET. Klucz licencyjny jest uważany za poufny i nie można go udostępniać. Można jednak udostępniać stanowiska z licencją za pomocą portalu ESET HOME.

Pewne witryny w Internecie mogą oferować „darmowe” klucze licencyjne produktów ESET. Należy jednak pamiętać o następujących kwestiach:

Kliknięcie reklamy „darmowej licencji na produkt ESET” może narazić komputer lub urządzenie na niebezpieczeństwo i prowadzić do infekcji szkodliwym oprogramowaniem. Szkodliwe oprogramowanie bywa ukryte w zawartości nieoficjalnych witryn witrynach (np. filmach), witrynach wyświetlających reklamy w celu zarabiania na odwiedzinach użytkowników itp. Zazwyczaj są to pułapki.

Firma ESET ma prawo blokować i blokuje pirackie licencje.

Posiadanie pirackiego klucza licencyjnego jest niezgodne z Umową licencyjną użytkownika końcowego, którą należy zaakceptować w celu instalacji programu ESET Internet Security.

Licencje na produkty ESET należy kupować wyłącznie przez oficjalne kanały, takie jak witryna www.eset.com, dystrybutorzy lub sprzedawcy produktów ESET (nie należy kupować licencji w nieoficjalnych zewnętrznych witrynach, np. eBay, ani licencji współdzielonych od osób trzecich).

Pobranie produktu ESET Internet Security jest bezpłatne, ale aktywacja podczas instalacji wymaga ważnego klucza licencyjnego produktu ESET (tj. produkt można pobrać i zainstalować, ale bez aktywacji nie będzie on działać).

Nie należy udostępniać licencji w Internecie ani mediach społecznościowych (może ona zostać rozpowszechniona).

Instrukcje dotyczące rozpoznawania i zgłaszania pirackiej licencji na produkt ESET zawiera artykuł w bazie wiedzy.


Jeśli masz wątpliwości co do zakupu produktu zabezpieczającego ESET, możesz skorzystać z wersji próbnej, która pomoże Ci podjąć decyzję:

1.Aktywuj program ESET Internet Security za pomocą bezpłatnej licencji próbnej

2.Przystąp do programu Beta firmy ESET

3.Jeśli używasz urządzenia mobilnego z systemem Android, zainstaluj aplikację freemium ESET Mobile Security.

Aby uzyskać zniżkę / przedłużyć licencję, Odnów swój program ESET.