Išplėstinis diegimas (.msi)

Išplėstinio diegimo metu atsiranda galimybė tinkinti įvairius diegimo parametrus, kurie būna nepasiekiami vykdant tipinį diegimo procesą.

5.Pasirinkus galimai nepageidaujamų programų aptikimo funkciją ir spustelėjus Išplėstiniai parametrai, bus pateiktas siūlymas pasirinkti produkto diegimo aplanką. Pagal numatytuosius nustatymus programa ESET Endpoint Security diegiama šiame aplanke:

C:\Program Files\ESET\ESET Security\

Galite nurodyti vietą, skirtą programos moduliams ir duomenims. Pagal numatytuosius nustatymus jie (atitinkamai) diegiami šiuose aplankuose:

C:\Program Files\ESET\ESET Security\Modules\
C:\ProgramData\ESET\ESET Security\

Spustelėkite „Browse“ (naršyti), jei norite šias vietas pakeisti (to daryti nerekomenduojama).

INSTALLATION_MSI_FOLDER

6.Pasirinkite, kuriuos produkto komponentus įdiegti. Produkto komponentai, esantys skyriuje Kompiuteris: failų sistemos apsauga realiuoju laiku, kompiuterio nuskaitymas, dokumento apsauga ir įrenginio kontrolė. Atminkite: du pirmieji komponentai yra privalomi, kad jūsų saugumo sprendimas veiktų tinkamai. Skyriuje Tinklas yra parinktis įdiegti ESET užkardą, kuri stebi visą priimamą ir išsiunčiamą tinklo srautą ir taiko taisykles atskiriems tinklo ryšiams. Be to, užkarda saugo nuo atakų iš nuotolinių kompiuterių. Apsauga nuo atakos iš tinklo (IDS) analizuoja tinklo srauto turinį ir saugo nuo atakų iš tinklo. Blokuojamas bet koks kenksmingu laikomas srautas. Skyriuje Saitynas ir el. paštas esantys komponentai saugo jus naršant internete ir bendraujant el. paštu. Komponentas Naujinimo veidrodinis atspindys gali būti naudojamas kitiems jūsų tinklo kompiuteriams atnaujinti. Nuotolinis stebėjimas ir valdymas (RMM) yra programinės įrangos sistemų priežiūros ir valdymo procesas, naudojant vietoje įdiegtą agentą, kurį gali pasiekti valdymo paslaugų teikėjas.

INSTALLATION_MSI_MODULES

7.Galutinis žingsnis – patvirtinti diegimą spustelint Diegti.