Kompiuteris

Modulį Kompiuteris surasite skiltyje Nustatymai > Kompiuteris. Jame pateikiama ankstesniame skyriuje aprašytų apsaugos modulių apžvalga. Šiame skyriuje pasiekiami tokie parametrai:

Spustelėkite krumpliaračio piktogramą GEAR, esančią šalia punkto Failų sistemos apsauga realiuoju laiku ir spustelėkite Redaguoti išimtis, kad atvertumėte Išimties nustatymų langą, kuriame galima neįtraukti failų ir aplankų į nuskaitymo procesą.

PAGE_SETTINGS_ANTIVIRUS

Dalyje Kompiuteris galima įjungti arba išjungti šiuos komponentus:

Failų sistemos apsauga realiuoju laiku – visi failai atidarant, kuriant ar vykdant juos kompiuteryje yra nuskaitomi tikrinant, ar nėra kenkėjiškų kodų.

Įrenginio kontrolė – Atlieka automatinę įrenginių (CD / DVD / USB / ...) kontrolę. Šis modulis leidžia blokuoti arba koreguoti išplėstinius filtrus / teises ir pasirinkti, kaip vartotojas gali naudotis ir dirbti su nurodytais įrenginiais.

Host Intrusion Prevention System (HIPS)HIPS sistema stebi įvykius operacinėje sistemoje ir į juos reaguoja pagal pasirinktinių taisyklių rinkinį.

Išplėstinis atminties skaitytuvas veikia kartu su spragų išnaudojimo blokatoriumi ir sustiprina apsaugą nuo kenkimo programinės įrangos, kuri buvo sukurta siekiant išvengti apsaugos nuo kenkimo programinės įrangos aptikimo, pasitelkiant klaidinimo arba šifravimo priemones. Išplėstinis atminties skaitytuvas būna įjungtas pagal numatytąją parinktį. Daugiau apie šio tipo apsaugą skaitykite terminų žodyne.

Įsilaužimų blokatoriųsustiprina programas, į kurias įsilaužiama dažniausiai, pavyzdžiui, saityno naršykles, PDF skaitymo programas, el. pašto programas ir „MS Office“ komponentus. Įsilaužimų blokatorius būna įjungtas pagal numatytąją parinktį. Daugiau apie šio tipo apsaugą skaitykite terminų žodyne.

Apsauga nuo „Ransomware“tai dar vienas apsaugos lygmuo, kuris veikia kaip HIPS funkcijos dalis. Jei norite, kad apsauga nuo „Ransomware“ veiktų tinkamai, turite įjungti ESET LiveGrid® reputacijos sistemą. Daugiau apie šio tipo apsaugą skaitykite čia.

Pristatymo režimas – tai funkcija, skirta vartotojams, kuriems reikalingas nepertraukiamas jų programinės įrangos veikimas, kai norima, kad netrukdytų iškylantieji langai ir būtų maksimaliai sumažinta procesoriaus apkrova. Įjungę Pristatymo režimą, gausite įspėjamąjį pranešimą (galimas saugumo pavojus), o pagrindinis programos langas pasidarys oranžinis.

Pristabdyti apsaugą nuo virusų ir šnipinėjimo programų kai tik laikinai išjungiate apsaugą nuo virusų iš šnipinėjimo programų, galite nurodyti laikotarpį, kurį norite, kad pasirinktas komponentas būtų išjungtas. Tai atliekama per išskleidžiamąjį meniu, spustelint Taikyti ir išjungiant saugumo komponentą. Jei norite vėl įjungti apsaugą, spustelėkite Įjungti apsaugą nuo virusų ir šnipinėjimo programų.