Išimtys

Išimtys leidžia neįtraukti objektų į aptikimo modulį. Kad būtų nuskaityti visi objektai, išimtis rekomenduojame kurti tik kai tai visiškai būtina. Atskiri atvejai, kai gali reikėti neįtraukti tam tikro objekto: didelės duomenų bazės įrašai, kurie lėtina kompiuterio darbą nuskaitant, ar programinė įranga, kuri konfliktuoja su nuskaitymo procesu.

Našumo išimtys leidžia neįtraukti failų ir aplankų į nuskaitymą. Našumo išimtys yra naudingos neįtraukiant žaidimų į failų lygmens nuskaitymą arba jei sukeliamas nenormalus sistemos veikimas arba didinant našumą.

Aptikimo išimtys leidžia neįtraukti objektų į valymą, naudojant aptikimo pavadinimą, kelią arba maišą. Aptikimo išimtys nepašalina failams ir aplankams taikomo nuskaitymo, tai atlieka našumo išimtys. Aptikimo išimtys taikomos objektams tik kai juos aptinka aptikimo modulis ir išimčių sąraše yra atitinkama taisyklė.

Išimtys 7.1 ir senesnėse versijose sujungia našumo išimtis ir aptikimo išimtis.

Nesupainiokite jų su kitų tipų išimtimis:

Proceso išimtys – į nuskaitymą neįtraukiamos visos failų operacijos, priskiriamos neįtrauktos programos procesams (gali būti būtina, norint pagerinti atsarginių kopijų kūrimo greitį ir paslaugų prieinamumą).

Neįtraukti failų plėtiniai

HIPS išimtys

Debesimi paremtos apsaugos išimčių filtras