Našumo išimtys

Našumo išimtys leidžia neįtraukti failų ir aplankų į nuskaitymą.

Kad visi objektai būtų nuskaityti ieškant grėsmių, išimtis rekomenduojame kurti tik kai tai visiškai būtina. Vis dėlto yra situacijų, kai reikia neįtraukti tam tikro objekto, pavyzdžiui, didelių duomenų bazės įrašų, kurie lėtintų kompiuterio darbą nuskaitant, ar programinės įrangos, kuri nesuderinama su nuskaitymu.

Galite įtraukti failus ir aplanką į nuskaitymo išimčių sąrašą dalyje Išplėstinis nustatymas (F5) > Aptikimo modulis > Išimtys > Našumo išimtys > Redaguoti.

Norėdami neįtraukti objekto (kelio, failo arba aplanko) į nuskaitymą, spustelėkite Pridėti ir įveskite taikytiną kelią į arba pasirinkite jį medžio struktūroje.

CONFIG_EXCLUDE_PERFORMANCE

note

PASTABA.

Jei failas atitinka nuskaitymo išimties kriterijus, jame esančios grėsmės failų sistemos apsaugos realiuoju laiku modulis ar kompiuterio nuskaitymo modulis neaptiks.

Valdymo elementai

Pridėti – pridėkite naują įrašą, kad išskirtumėte objektus, kurių nereikia nuskaityti.

Redaguoti – leidžia redaguoti pasirinktus įrašus.

Šalinti – pašalinami pasirinkti įrašai (paspauskite CTRL ir spustelėkite norėdami pasirinkti kelis įrašus).

Importuot / eksportuoti – veikimo išskyrimų importavimas ir eksportavimas yra naudingas, jeigu reikia padaryti dabartinių išskyrimų atsarginę kopiją, kurią galėtumėte naudoti vėliau. Be to, nustatymų eksportavimo parinktis yra patogi naudotojams nevaldomosiose aplinkose, kurie nori pageidautiną konfigūraciją naudoti keliose sistemose – jie gali lengvai importuoti .txt failą ir perkelti šiuos nustatymus.
hmtoggle_plus0 Rodo importuojamo / eksportuojamo failo formato pavyzdį