Failų plėtiniai, kurie nebus nuskaitomi

Plėtinys yra tašku atskirta failo pavadinimo dalis. Plėtinys apibrėžia failo tipą ir turinį. Šis ThreatSense parametrų nustatymo skyrius leidžia apibrėžti failų tipus, kuriuos reikia nuskaityti.

note

Pastaba

Nesupainiokite jų su kitų tipų Išimtimis.

Pagal numatytąją parinktį nuskaitomi visi failai. Bet kurį plėtinį galima įtraukti į failų, kurie nebus nuskaitomi, sąrašą.

Neįtraukti failų kartais būtina, jeigu nuskaitant tam tikro tipo failus blogai veikia programa, kuri naudoja failus su tam tikro tipo plėtiniais. Pavyzdžiui, gali tekti neįtraukti .edb, .eml ir .tmp plėtinių, kai naudojami „Microsoft Exchange“ serveriai.

example

Pavyzdys

Norėdami įtraukti plėtinį į sąrašą, spustelėkite Pridėti. Įveskite plėtinį į tuščią laukelį (pvz., tmp) ir spustelėkite Gerai. Kai pasirinksite Įvesti kelias vertes, galėsite įtraukti kelis failų plėtinius, atskirtus eilutėmis, kableliais arba kabliataškiais (pvz., išskleidžiamajame meniu kaip skirtuką pasirinkite Kabliataškis ir įveskite edb;eml;tmp).

Galite naudoti specialų simbolį „?“ (klaustuką). Klaustukas reiškia bet kurį simbolį (pvz., ?db).

note

Pastaba

Kad „Windows“ operacinėje sistemoje būtų matomas tikslus failo plėtinys (jei yra), turite nuimti parinkties Slėpti žinomų tipų failų plėtinius žymėjimą pasirinkę Valdymo skydas > Aplanko parinktys > Rodymas (skirtuke) ir taikyti šį pakeitimą.