Papildomi „ThreatSense“ parametrai

Papildomi ThreatSense naujai sukurtų ir pakeistų failų parametrai – naujai sukurtų arba pakeistų failų užkrėtimo tikimybė yra santykinai didesnė nei jau esančių failų. Todėl programa tikrina šiuos failus su papildomais nuskaitymo parametrais. Be įprastų kodu paremtų nuskaitymo metodų, papildomai naudojama išplėstinė euristika, kuri gali aptikti naujas grėsmes dar neišleidus aptikimo modulio naujinimo. Be naujai sukurtų failų, nuskaitomi išsiskleidžiantieji failai (.sfx) ir momentinio išpakavimo programos (viduje suglaudinti vykdomieji failai). Pagal numatytuosius nustatymus archyvai yra nuskaitomi iki 10-to įdėjimo lygio ir yra tikrinami neatsižvelgiant į jų realų dydį. Norėdami pakeisti archyvo nuskaitymo parametrus, išaktyvinkite punktą Numatytieji archyvo nuskaitymo parametrai.

Jei norite daugiau sužinoti apie Momentinio pakavimo programas, Išsiskleidžiančius archyvus ir Išplėstinę euristiką, žr. ThreatSense modulio parametrų nustatymas.

Papildomi ThreatSense vykdomųjų failų parametrai – pagal numatytuosius nustatymus išplėstinė euristika naudojama ir tada, kai failai vykdomi. Įjungus funkciją, primygtinai rekomenduojame palikti punktus Išmanusis optimizavimas ir ESET LiveGrid® įjungtus, kad būtų minimaliai paveiktas sistemos našumas.